Excite… 50%
Excite Car - retro bourací autíčka (281 KB)
Na co umět ovládat plynový pedál, brzdu a spojku, když pouhé točení volantem je větší zábava? Jako by si tuhle otázku položili autoři freeware hry Excite Car a v retro hávu vytvořili takové závody, kde budete jen zatáčet.
Peeto´s… 70%
Peeto´s revenge - hopsání o život (1 MB)
Znáte to - válíte se u televize, jíte cereálie a mezitím vám váš mladší bratr vyfoukne hračku přibalenou v krabici. Pomsta bude sladká! Nejde tu jen o čest nebo hračku z krabice, tady jde o celý svět. Brášku musíte zastavit za každou cenu!
Mayflight… 60%
Mayflight - víla s 10 vteřinami života (6.1 MB)
Mít deset vteřin života, to není zrovna výhra. Naštěstí si ho víla, hlavní hrdinka dnešní hry, může prodloužit pomocí kouzelných hvězdiček. Jak velkou část kouzelného světa stihnete prozkoumat?
Solace… 80%
Solace - prostřílejte se lidskými emocemi! (96 MB)
Neobyčejná arkáda. Možná jste toto tvrzení četli už mnohokrát, Solace vás ale zaručeně nezklame. Ne dnes - prostřílejte se lidskými emocemi v rytmu hudby!
Free Billiards… 70%
Free Billiards 2008 - kulečník s kamarádem nebo počítačem (13 MB)
Z názvu je jasné, že tento kulečník není nejnovější, ale na kvalitě mu to nic neubírá. Popadněte tágo a vytřete počítači nebo kamarádovi zrak svým uměním ve Free Billiards 2008! Že to neumíte? Žádné obavy, trochu tréninku to spraví.
Duct -… 70%
Duct - vymýtač deprese (?)
Jak jste na tom s empatií? V Duct se od toho odvíjí, jestli budete milosrdně lhát nebo říkat pravdu. Na starost vám připadnou tři zasmušilí puberťáci, kterým budete muset pomoci opravdu netradičním způsobem!
Redivivus… 70%
Redivivus - geometrická podívaná (32 MB)
Vypadá to jako had, ale není to had. Je to jakási čára, která se pohybuje v geometricky a graficky výjimečně zpracovaném prostředí a zabíjí nepřátele tím, že se kolem nich obtočí. Co myslíte, půjde to i vám?
Alien… 60%
Alien Assault - přeživší proti invazi (9 MB)
Někdo by mohl říct, že teď je život hodně těžký. Možná že by měl pravdu, ale ve srovnání s blízkou budoucností ve hře Alien Assault, to je procházka růžovým sadem. Proč? Ano, správně. Je tu další mimozemská invaze.
Mediécross… 65%
Mediécross - rychlejší než Bolt (19 MB)
Zkoušeli jste někdy proběhnout překážkovou dráhu v celoplátové zbroji? Vězte, že to není vůbec žádná legrace, a to ani, když se o to pokusíte ve virtuálním světě hry Mediécross.
Wuka World… 60%
Wuka World - pohádkové MMORPG (14.6 MB)
Ať už máte IQ Einsteina nebo houpacího koníka, příslušníci velmi inteligentního národa Wuka vás mezi sebe přijmou velmi rádi. A pokud s sebou přivedete kamarády, tím líp.
Sync Simple… 75%
Sync Simple - raketa v tunelu (2.1 MB)
Úzký tunel, v něm spousta nepřátel a do toho všeho nesmírně rychlá futuristická raketka. Manévrování tak bude celkem oříšek; naštěstí se však můžete spolehnout na kanón, který lze vylepšovat!
Cenfinity… 60%
Cenfinity - (ne)typická akce s raketkou (7 MB)
Co si takhle zahrát jednu typickou akční freewarovku? Počkejte, tohle je experimentální hra, tady není typického vůbec nic!
MechCommander… 91%
MechCommander 2 - ex-komerční komando válečných strojů (611 MB)
Každé vydání komerční hry jako freeware je pro hráče svátek. A dnes můžete slavit, protože vám zdarma servírujeme propracovanou 3D strategii MechCommander 2!
Not Tetris… 60%
Not Tetris - fyzikální tetris (3.5 MB)
Je to tetris, není to tetris? Je to tetris, i když pořádně odlišný! Nyní nebude vaším cílem vytvářet celistvé řádky, ale vměstnat na hrací pole co nejvíc dílků. K tomu vám bude pomáhat kvalitní a nevyzpytatelný fyzikální model.
Not I… 50%
Not I - černo-bílí Worms (1.1 MB)
Nic na světě není jen černé nebo bílé. Ale to neplatí ve světě freeware hry Not I, v níž se jiných barev nedořežete. Zaválčete si ve stylu legendárních Wormsů proti počítači nebo vašemu kamarádovi.
PlasmaPig… 70%
PlasmaPig - prasečí obrana (9.6 MB)
Nestává se často, aby měl hráč za úkol chránit prasečí mateřské lodě. A i když to může znít divně, nenechte se zmást, PlasmaPig je hra s jedinečným nápadem a skvělým zpracováním. Ostatně přesvědčte se sami!
Project:… 65%
Project: Firestart - nezdařený genetický výzkum (12 MB)
Píše se rok 2061. Na výzkumné lodi Prométheus, probíhá výzkum, jehož cílem je vyvinout silné a vytrvalé dělníky schopné těžit vzácný nerost. Ale celý projekt se vymkl kontrole.
Hanuro… 65%
Hanuro Hawk - návyková vesmírná raketka (15.7 MB)
Radar pípá a hlásí kopu nepřátel na dvanácté hodině. Je tak na čase chopit se kniplu, pokropit protivníky dávkou olova a nikoho nešetřit. Jen tak se dostanete k lepším zbraním, a co víc, hlavně přežijete.
Demonica… 65%
Demonica - surrealický experiment (7 MB)
Jak může dopadnou experimentální počin, kdy je hra postavena prakticky jen na atmosféře? Vše ostatní hraje takzvané druhé housle. To vše s odkazem na motivy děl Edgara Allana Poe.
LentilWars… 65%
LentilWars - Bulánci na sladko (22 MB)
Legendární bojové vřavy jsou opět tady! Lahodné lentilky jsou minimálně stejně krvechtivé jako polštářky v Buláncích, které střídají v podobně pojatém titulu opět z Česka!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z