Fishing Fun: CHYTNI RYBIČKU

5. 6. 2007 > FreeHry > Akční

Ochránci rybiček: bijte na poplach. V mořích začínají hojně ubývat ryby a my víme proč! Lišácký harpunář klátí jedno nevinné stvoření za druhým. Medúzy, klauni, tuňáci – ti všichni mají posledních pár hodin života. Tak jim je ještě zkraťte, třeba rovnou na vteřiny.

Fishing Fun nabízí na první pohled nezajímavé herní prostředí a konec konců nudnou pointu. Mysleli jsme si to také, ale při podrobnějším prozkoumání, jsme nabyli jiného názoru. Vžijete se do role osamělého rybáře, který pro svou rodinu obstarává den co den obživu. V klidném moři naleznete několik zajímavých druhů ryb různých velikostí. Pozor si taktéž musíte dát na všude přítomné želvy, delfíny a medúzy mnoha barev. Korytnačku však nikdy nepolapíte se základní harpunou. Základní? Součástí hry samotné je obchod s rybářskými potřebami. K dispozici jsou zde vylepšené harpuny, lodní motory, krmení pro ryby, radar, atp. Asi se ptáte, kde na to vezmete peníze, když musíte živit rodinu? Za každou ulovenou duši dostáváte určitý bodový obnos. Poté si po skončení levelu skočíte do „shopu“ a přikoupíte si vámi požadované výrobky zlepšující vaše lovecké schopnosti.

Grafické pojetí není nijak ohromující, jelikož Fishing Fun neoplývá vizuálními detaily a propracováním. Avšak líně plující potvorstva jsou snadno rozeznatelná a pestrobarevně ztvárněna. Co se týče hudebního požitku, tak máte na výběr ze třech skladeb, které vás provedou krvelačným bojem na život a na smrt. Minimální doba trvanlivosti se pohybuje individuálně. Hodně záleží na tom, jestli vás tento titul zaujme svou jednoduchostí a zábavností, a nebo ho po pár desítkách vteřin zavrhnete. Redakce freeher v poslední době nemluví o ničem jiném, než o lovu ryb ve Fishing Fun. Přejeme vám příjemný požitek z hraní.


Autor: Ivan Fiker

89%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(3.2 MB)
1599×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 200 MHz
    Operační paměť: 128 MB
    Grafická karta: 64 MB

Střelba - mezerník, pohyb kontextovými šipkami


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo