Fire Away

15. 3. 2004 > FreeHry > Akční

Přesuňte se na bojiště, vybavte tou nejlepší zbraní jakou se vám povede najít a pokuste se zničit co nejvíce nepřátel schovávajících se ve vysoké trávě, kteří přímo dychtí po vašem životě. To vše v této akční hře pocházející od českých Cartoon Gamez. Zničte všechno, co se hýbe!

Po stažení a nainstalování vcelku nevelkého souboru a jeho následném spuštění budete po zadání vašeho jména či přezdívky vhozeni přímo do hry. V ní se ocitáte na jakési louce nebo poli, porostlém vysokou trávou, která slouží jako perfektní úkryt pro skupinku chlapíků oblečených do maskáčů, vybavených zbraní a odhodlaní ji také použít – proti vám. Proto nesmíte ani na chvíli zaváhat a jejich palbu bez váhání opětovat.

Hra se celkově skládá z 5ti levelů, jejichž obtížnost neustále roste. Zprvu bude proti vám stát jen vcelku malý počet nepřátel a to ještě navíc podobě ne-příliš zkušených vojáků. Postupem času se ale budou jejich řady zvětšovat a budou nabývat na zkušenostech, což se odrazí na jejich pohotovosti ve střelbě.

Grafické zpracování je dosti podprůměrné, což snad jen v malé míře vyvažují zvuky, doprovázející jak střelbu, tak i smrt některého z vašich nepřátel. Sečteno podtrženo je Fire Away velice jednoduchou hříčkou, která vás s největší pravděpodobností po několika minutách přestane bavit. Pokud ale dovedete tento fakt překousnout a hodláte hru alespoň vyzkoušet, pak vás nebudu v žádném případě z vašeho záměru zrazovat. Přeji příjemnou zábavu.

 


Autor: Alena Varkočková

35%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(827.4 KB)
2070×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo