Faux Pa: LOGIKA PŘETÉKAJÍCÍ BECHEREM

2. 2. 2007 > FreeHry > Logické

Becherovka Game v letošním roce logickými peckami moc nezářila. Ovšem vítězná gameska logické kategorie opravdu stojí za hřích. Jeden pekelník a jedna andělice se rozhodnou, že budou navždy spolu. Dokážete spojit dobro a zlo? Zvítězí váš mozek nad spoustou beden, táhel a spínačů? Pojďme na to!

Studio One Eyed Child si pro nás připravilo pařbičku podobnou známému slovenskému Quadraxu. Jde o to dostat dvojici hrdinů ve 2D bludišti na cílovou plošinku přes síť překážek a hádanek. Oproti Quadraxu, kde umí obě postavičky to samé, zde nemůžete s andělem posouvat bedny, ale jen je přelétáváte; ďábel zas do beden strká s vervou býka, kamkoliv se vyšplhat mu činí nepřekonatelné obtíže.

Hrou vás provází velmi kvalitně zpracované komentáře před jednotlivými levely. Příběh osamělých milenců z dvou nepřátelských táborů trochu připomíná Romea a Julii. Možná budete brečet, možná se budete smát. Humoristický charakter děje potvrdí až objev, že andělice se může dotknout ďábla jen po vypití Becherovky :-). Tuhle kvalitku o 25 levelech můžu doporučit každému.


Autor: Martin Pírko

95%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(8.4 MB)
1038×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 350 MHz
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 8 MB

Pohybujete se šipkami, mezerníkem měníte charakter. Ctrl slouží ke spínání různých páček. Jinak menu se rozevírá nahoře.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo