Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Erotic G-Block

4. 4. 2005 > FreeHry > Erotické

Pokud nepohrdnete krásnými dívkami ani v případě, že jsou "pouze" nakreslené, máme pro vás dnes jasnou volbu. Překrásné děvy nakreslené v hentai stylu se před vámi budou svlékat, radost pohledět. Holt arkanoid a holky je vždy skvělá kombinace. Uspěje i dnes?

Jedná se o jednoduchou erotickou hru s krásnými hentai dívkama v hlavní roli. Váš nejbližší přítel po dobu hraní bude klasická kulička, která zvolenou dívčinu s trochou štěstí svleče do naha! Jak je to možné? Celý titul je totiž postaven na principu stařičkého arkanoidu. Dalo by se tedy říct, že se jedná pouze o další z jeho klonů. A možná toto tvrzení není až tak daleko od pravdy...

Kulička se totiž odráží od různích částí těla vaší krásky a kousek po kousku z ní svléká věškerý oděv. Bohužel až moc pomalu, chytrák by tedy jistě na čas odešel od PC s myšlenkou, že se vrátí až bude dívčina svlečená. Ale to by těžce pochybyl! Neposednou kuličku totiž musíte v dolní části obrazovky odrážet hejblátkem, jinak vám zmizí do nenávratna a vy uvidíte tak maximálně čínský nápis Game Over místo očekávaného ňadra.

I když si samotné vysvlékání vyžadá něco času, na dlouhé hraní Erotic G-Block rozhodně není. Po čase nutně omrzí, hlavně i proto, že nemá co víc nabídnout. Nikoho také určitě nepotěší ani nesrozumitelné čínské nápisy v menu a vůbec všude, kam se podíváte. Takže doporučuji taktiku; vysvléct, pokochat a vypnout. Hodně štestí!


Autor: Martin Pavlíček

50%
hodnocení
redakce
40%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo