Empires in Flames - La Gloire de Napoleon

11. 9. 2011 > WebHry > Strategie

Britové proti Francouzům. Věčný boj. A vy máte v rukou jeho výsledek. Stačí si zvolit stranu, která je vám milejší, a můžete se pustit do bojů z období napoleonských válek.

Empires in Flames vás postaví buď do role velitele francouzských, nebo britských vojsk, přičemž volba je to hlavně kosmetická. Vaše první kroky povedou ke stavbě města, to znamená stavbu infrastruktury. Výhodou je, že ani stavba těch nejzákladnějších budov vám nezabere zase až tolik času. Hlavní složku hry však tvoří ta militantní část.


Obě dvě armády mají k dispozici rozsáhlý počet jednotek, od granátníků, přes dělostřelce a husary, až dragouny či řádovou pěchotu. Samozřejmě, že pokud chcete vytvořit tu či onu jednotku, musíte na ni mít nejen peníze, ale také vyzkoumány určené technologie. Předtím, než jdete do bitvy, rozmístíte své vojáky do jednotlivých kol a pak už jen čekáte na výsledek boje.

Ne že by Empires in Flames nabízely něco nového a doposud neviděného, ba naopak. Ovšem na druhou stranu, pokud máte rádi historii a zejména dobu napoleonských válek, nemůžete tímto titulem šlápnout vedle.

 

  • + Prostředí
  • + Spousta jednotek
  • - Premiový účet
  • - Nic nvého


Autor: Kristýna Nováková

  • Lite - Lite verze je osekaná verze dané aplikace. Nejedná se sice o „plnohodnotnou“ demoverzi bez řady omezení, ale svým způsobem nejde ani o plnou verzi.
60%
hodnocení
redakce
57%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo