Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Dream Stripper: HURÁ NA STRIPTÝZ

16. 3. 2007 > FreeHry > Erotické

Spousta mladých kluků touží podívat se do nějakého vykřičeného podniku na opravdický striptýz. Buďto mohou jít ven a bezhlavě bloudit po ulicích, hledat po nocích lákavé červené světýlko, a pak se nechat ve dveřích uvaděčem vyhodit: „Vodprejskni mladej!“ A nebo mohou zkusit naši dnešní hru.

Dream Stripper představuje přesně to, co v názvu slibuje. Striptýz. Vlastně, možná ne až tak snový, ale striptýz to je. Jak jinak nazvat 3D křepčení lehké slečny, která se na pódiu zmítá v těch nejroztodivnějších kreacích? Možná namítnete, že k pořádnému striptýzu by bylo třeba, aby něco ze svého pracovního oděvu tu a tam odhodila, ale nenechte se vysmát, je to demo!

Za nahotu se platí vážení.

Můžete slečně pomocí ikonek přikazovat škálu tanečních pohybů, které pak za rytmického doprovodu vytančí. Můžete si ji dokonce přetvořit k hříšnému obrazu svému. Jaké sexy prádélko má mít panenka na sobě, atp. (jen v plné verzi samozřejmě). Může vám to přijít všechno strašně zajímavé. A nebo vám to, stejně jako mě, přijde jako strašná blbost.

Platit za plnou verzi? To si radši nechat namlátit ve skutečným klubu. Aspoň nějaký zážitek! Ale proti gustu...

UPOZORNĚNÍ: Všechny hry v rubrice Erotické jsou určeny pouze pro starší 18 let.


Autor: Robert Libsansky

  • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
40%
hodnocení
redakce
44%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(40.9 MB)
15271×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 1000
    Operační paměť: 256 MB
    Grafická karta: 32 MB

Hra se ovládá kurzorem myši.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo