Domácí Násilí - Game Over

28. 10. 2006 > FreeHry > Sport/Sim

Vývojářský tým Centauri Production, který má mimo jiné na svědomí legendární adventuru Žhavé léto, vytvořil pro českou vládu zajímavý projekt ve stylu fenomenálních The Sims s názvem Domácí Násilí - Game Over. Vžijte se do role obou partnerů a pokuste se vytvořit ideální domácí prostředí.

Domácí násilí - Game Over je hra na principu The Sims, kterou si nechala v rámci kampaně zhotovit česká vláda. Známý a zkušený tým Centauri Productions si to vzal na starost a vznikla z toho velmi zajímavá hra. Jaký je princip? Udržovat partnerské vztahy. Kdyby nedej tomu došlo na domácí násilí - hra končí.

Když napíšu The Sims, určitě si vzpomenete na vlastní vytvořené postavy, dům. Chodili jste do práce, vydělávali peníze a tak dokola, však to znáte. Domácí násilí - Game Over je na stejném herním principu.
Vytvoříte si svůj pár, dostanete 50 000 Kč, vyberete bydlení a hrajete. Najdete si práci, vyděláváte další peníze.... Hra nemá svůj konec, jde jen o to udržovat váš vztah v plusu.

Na starosti máte i jiné atributy - udržovat také energii, hygienu a zábavu. K tomu vám pomáhají různé vybavení domácnosti (televize, sprcha atd.). Hlavní náplní jsou vztahy, a tak se můžete s partnerem/partnerkou koukat na televizi, mazlit se v posteli (ta příjemnější část) a nebo pomlouvat, fackovat. Jediná náplň je tedy udržet vztah v nadprůměrné harmonii bez hádek atd.

Technicky hra nezaostává, má pěkný 3D kabátek. Domácí násilí - Game Over je nadprůměrná hra, převážně z toho důvodu, že free je jen pro koncové uživatele, za vývoj hry dostali autoři zaplaceno. Zvuk/Hudba se nemusí za nic stydět, ovšem aby vám ta samá hudba hrála 20 hodin dokola... HW nároky jsou trochu přemrštěné. Hra má nějakých 17 MB což se dá a tak pokud máte rádi hry typu The Sims, tak si ji stáhněte a zahrajte. Nezapomeňte: žádné domácí násilí!


Autor: Vojtěch Koubík

65%
hodnocení
redakce
83%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 600 MHz
    Operační paměť: 64 MB

Celou hru ovládáte pouze myší.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo