Destruction Desire: TOUHA PO ZNIČENÍ

18. 8. 2007 > FreeHry > Automaty

Japonsko, říkáte? Země mangy a hentai? Ale kdeže! Japonsko má mnoho jiných významných unikátů. Ne, skutečně nemám namysli kreslené seriály, nýbrž kvalitní a téměř vždy povedené bojovky. A dnes tu máme další kousek.

Destruction Desire, tedy volně přeloženo jako touha po zničení, je klasická automatová bojovka, která přináší hratelnost známou mnoha starší generacím, ale také krásu sobě vlastní. I když osobně nepochybuji o zručnosti České, musí se nechat, že vývojáři z dalekého Japonska dokáží dělat divy…

Jak již bylo řečeno, Destruction Desire má spoustu věcí rozličných a spoustu věcí podobných s jinými hrami v tomto žánru. Takže se vrhněme velice ve stručnosti na ty podobné: vše co se týče hratelností stránky. To znamená, že vše, co jste se naučili na mincových automatech, uplatníte i v Destruction Desire. A co naopak je jiné, unikátní na tomto výtvoru? Jednoznačně a bez diskuzí zpracování. Díky stylové kreslené grafice, příjemným zvukům, rozličným mlácením všech 5 hlavních hrdinů s velice rozlišným designem ve velice různorodých prostředích.

To je Destruction Desire. Hra pěkná, ne převratná. Díky dobře vybalancovaným postavám, speciálním kouzlu (abilitě) každé vlastní a multiplayeru pro dva hráče ji ani nic nekazí. Destruction Desire si prostě zamilujete, a ne jen kvůli Misty.


Autor: Jan Škapa

90%
hodnocení
redakce
34%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 800 MHz
    Operační paměť: 128 MB
    Grafická karta: 32 MB

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo