Death Worm: HAM A HAM

3. 7. 2007 > FreeHry > Akční

Čas od času se stane, že zatoužíte po vybití své zlosti na nevinné hře. Death Worm je zdárným a výstavním modelem titulu, kde nejen že použijete taktické schopnosti, ale taktéž nezbytně využijete zuřivé sklony k nejlepším výkonům.

Na první pohled se Death Worm může zdát jaká bídná hra, která vás ničím nezaujme, ale opak je pravdou. Mohu vám zaručit, že nebudete myslet na nic jiného, než na zabíjení nevinných zvířat a civilistů.

Stěžejním základem celého systému hry je postupné, ale účinné vybíjení přítomných nepřátel. Vaší jedinečnou a chutnou potravou jsou zvířata (sloni, velbloudi) a samozřejmě lidské zrůdy. Určitě vám vrtá hlavou, čím vlastně budete požírat nehostinné potvorstvo na bitevním poli? Promiňte mi, ale musím použít trošku hrubější slovník. Otevřete hubu a sežerete všechno to, co se vám postaví do cesty. Zbylé informace už si domyslete sami, jelikož není co dodat.

Grafické zpracování Death Worm není moc detailní a v mnoha ohledech vám bude připomínat éru starých „damesek“. Konec konců zde nejde o vizuální stránku, ale spíše o geniální podstatu díla samotného. Takže? Dobrou chuť a pozor, ať vám nezaskočí!


Autor: Ivan Fiker

77%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(3.2 MB)
812×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 200 MHz
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 32 MB

Kontextovými šipkami.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo