D.Nd: Poisoned - provokativní anime

11. 8. 2010 > FreeHry > Adventury

Anime adventura se dvěma hlavními mužskými hrdiny a příběhem o jejich soupeření, to je titul D.Nd: Poisoned. Nabízí hned několik konců v závislosti na vašich rozhodnutích a dokonce intimní scénu, kterou by čekal málokdo.

´Anime určitě není nutno představovat, takže se rovnou můžeme pustit do textové adventury D.Nd: Poisoned, jejímiž hlavními hrdiny jsou dva chlapci ze sirotčince, kteří mezi sebou neustále soupeří. Když pak dostanou za úkol vypracovat společně referát, může se přihodit spousta věcí.

Hra je založena víceméně jen na textech a rozhovorech, kdy právě vy rozhodujete, co si zúčastněné postavy řeknou. V závislosti na těchto volbách se dopracujete k některému z možných a rozdílných konců. Krom toho vás Mello, jeden z hrdinů, bude obšťastňovat svými tíživými myšlenkami a pocity.
Pohybovat se budete hned v několika odlišných lokacích. Bohužel, žádné sbírání předmětů, řešení hádanek a plnění úkolů ve hře není. O to vlastně ale v podobném žánru příliš nejde, takže to není až takové překvapení. Pro pravověrné fandy adventur to tedy nebude asi to pravé ořechové. Naopak fanoušci japonského animovaného umění budou nadšeni.

Co se týče zpracování, tak ho určitě není nutné moc rozebírat. Dočkáte se typických manga obrázků, nějaké animace byste ale čekali marně. Na pozadí k tomu hraje i typická hudba, která se alespoň celkem často střídá. D.Nd: Poisoned je opravdu netradiční adventura, kterou ale ocení jen fanoušci anime či mangy. Tak či onak, musím upozornit, že kvůli oné intimní scéně by hru měli hrát jen starší 18 let.

 • + příběh
 • + je to anime
 • + více konců
 • - nuda
 • - žádné úkoly


Autor: Jan Pillár

55%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

 • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
 • Hardware: Procesor: 800 MHz
  Operační paměť: 128 MB RAM
  Grafická paměť: 8 MB

Hru ovládáte pomocí mezerníku, který slouží jako funkční klávesa a pomocí kurzorových šipek. Esc pro vyvolání menu.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo