CrazyGremlins - život gremlinův

5. 12. 2010 > WebHry > RPG

Gremlini nemají špatný život. Chodí do práce, občas se porvou v hospodě… čas od času zajdou do obchodu. Zkrátka nic neobvyklého. Ale dost řečí, vyzkoušejte si to raději sami.

Jak už název napovídá, CrazyGremlins se vydávají cestou dlážděnou spíše humorem, než-li nějakými litými boji. Po registraci si vyberete jednu ze tří postav – jinak se vzájemně neliší – a jste vrženi do herního světa. Vaše postava má několik atributů v podobě Štěstí, Obrany, Útoku či šílenosti, které si můžete zlepšovat. Samozřejmě to nebude zadarmo, ale na druhou stranu bude vaše postava schopnější a peníze si můžete poměrně snadno vydělat buď prací, anebo plněním questů. Ovšem nečekejte žádnou záchranu unesených princezen, vašimi úkoly bude mimo jiné sníst balíček Mentosek a zapít je litrem Coca Coly, případně soutěž v pojídání klobás. Za vydělané peníze si na tržišti nakoupíte vybavení, jež se vám bude hodit nejen ve výše zmíněných bodech, ale též při soubojích s ostatními Glemliny.

CrazyGremlins neurazí, ale na druhou stranu ani nenadchne. Jediné, co stojí za povšimnutí mezi zavedenými mechanismy, je humorné pojetí hry – to si však můžete plně užít jen v případě, že ovládáte němčinu. Navíc se nevyhnete častému čekání, na které narazíte nejenu questů, ale též v tréninku postavy.

  • + Humor
  • + Atmosféra
  • + Zpracování
  • - Čekání
  • - Premium účet
  • - Nic nového


Autor: Kristýna Nováková

65%
hodnocení
redakce
97%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo