Crazy Fishing - čelisti jsou zpět

8. 9. 2009 > FreeHry > Arkády

Rádi si užijete trochu toho klidu, přírody a pohody při rybaření? Možná by vám pak přišel vhod i trochu akčnější styl v podání hry Crazy Fishing. Táhnout dva žraloky a chobotnici na jednom vlasci tady totiž není žádnou zvláštností.

Poklady skrývající se v mořských hlubinách se navíc ani zdaleka neomezují na běžné mořské živočichy. Kromě všech možných zástupců ryb lze ze dna vyzdvihnout i truhly plné zlata i jiné starožitnosti. Mezi ty patří i takové přesýpací hodiny, díky kterým dostanete na splnění úkolu o něco více času.

K úspěšnému dokončení každého levelu přitom musíte nachytat předem daný počet ryb od každého druhu. Postupně se pak objevují nové druhy, je třeba chytat víc a víc kousků a čas se také rychle krátí. O nic dramatického se ale ani přesto nejedná a ani začátečník by neměl mít s dokončením problémy. Díky tomu se však většina hráčů rozhodne spíše hru vypnout, než pokračovat dál v nudném snažení.

Společně s hezkou barevnou grafikou v letním stylu jde o nesporné znamení, že Crazy Fishing je spíše skvělou zábavou pro děti, nežli ostřílené veterány. To je ovšem docela patrné už ze samotného námětu, takže o žádném zklamání nemůže být řeč.

Je bezesporu chvályhodné, že si Crazy Fishing bere za cílovou skupinu spíše mladší hráče, neboť pro tyto věkové skupiny se vytváří až překvapivě málo her (o těch dobrých ani nemluvě). Tomu pak samozřejmě odpovídá nižší obtížnost, jednoduché ovládání a žádné zbytečné složitosti. Líbit se bude určitě i povedená "hravá" grafika. 

  • + Ideální pro děti
  • + Líbivá grafika
  • - Nízká obtížnost
  • - Stereotyp


Autor: Štěpán Vizi

50%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor: 200 MHz
    Grafická karta: 16MB
    Operační paměť: 64MB RAM

Loďku ovládáte šipkami vlevo a vpravo. Vlasec natáhnete stisknutím šipky dolů nebo mezerníku.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo