Connect More - pán tenisáků

21. 8. 2010 > FreeHry > Logické

Connect More vám dá k dispozici přímo hromady a hromady tenisáků. Ale tenis s nimi hrát nebudete, naopak s jejich pomocí potrápíte své mozkové buňky a otestujete své reflexy.

Princip „spoj tři“ je dnes už tak populární, že nemine týden, aby se na internetu nevyrojilo několik novinek. Či spíše lépe řečeno „novinek“, protože tyto tituly jsou si bohužel podobné jako vejce věci – jen jsou vždy zasazené v jiném prostředí a pozmění se pár detailů. A řeknu vám, pokud takových her do roka zrecenzujete třeba dvacet, máte dost. Naštěstí se čas od času objeví něco osvěžujícího, jako třeba Connect Mode.

Ne že by Connect Mode přicházel s nějakou převratnou novinkou v žánru, to ne, přesto však nabízí trochu odlišnou zábavu. Na hrací ploše máte naskládané tenisáky čtyř barev, přičemž shora do tohoto shluku střílíte nové. Cílem je zničit všechny balónky, a to tak, že k sobě dáte minimálně tři stejné barvy. Tenisáky je možné vystřelovat z pole a díky tomu, že dopředu víte barvu několika dalších kousků, co máte vystřelit, se dá i plánovat a taktizovat. Ono to ostatně ani jinak nejde, protože postupem času se k tomu přidají i speciální bílé míčky ničící vše a další podobné legrácky.

Tato záležitost se prezentuje trojrozměrným grafickým zpracováním doplněným rockovou hudbou, což vypadá obstojně, avšak žádné vyšší ambice v tom nenaleznete. Svému účelu však hra poslouží dobře – na nějaký čas vás zabaví.

  • + Nenáročná hříčka
  • + Povedené 3D
  • - Trvanlivost


Autor: Kristýna Nováková

65%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor: 700 MHz
    Operační paměť: 64 MB RAM
    Grafická karta: 34 MB

Myš.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo