Coin flipper - hoďte si mincí

22. 3. 2010 > Mobilní > Simulátory

Občas nastanou situace, kdy je potřeba si hodit mincí. Co když ale žádná není po ruce ani v kapse u kalhot? Poté se vám jistě bude hodit aplikace Coin flipper.

Peníze nemusí sloužit pouze k placení statků a služeb. Třeba s takovou mincí můžete mnohdy rozřešit i zapeklité záležitosti. Ku příkladu si představte situaci, kdy musíte se sousedem ze školní  lavice napsat během vyučovací hodiny krátký referát a následně ho jeden musí jít přednést třídě. Ani jednomu se nechce a tak přijde vhod právě hození si mincí. Někdy ale po ruce žádná není. Pravda, kámen, nůžky a papír můžou také dobře posoužit, existuje ovšem i elegantnější a modernější způsob.

Pomocí mobilní aplikace Coin flipper si můžete hodit mincí, tedy respektive s ní zatočit, kdykoliv budete chtít. Navíc svůj telefon u sebe jistě máte častěji, než drobné v kapse. Princip je jednoduchý. K dispozici je sedm druhů mincí, takže si můžete vybrat tu, která vám nejvíce padla do oka - ať už to bude euro nebo britská libra.

Poté už stačí zmáčknout příslušné tlačítko, mince se roztočí a po několika vteřinách se zastaví - popřípadě když spěcháte, můžete ji předčasně stopnout sami. Kdo si předtím zvolil tu stranu mince, která se následně zobrazila, vyhrává. Aplikace je sice prostá, nelze tu ani hovořit přímo o hře, ale své uplatnění si stoprocentně najde. Grafická stránka je jinak velice vydařená, ale to už jste jistě zjistili z přiložených obrázků. Možná ale nemuselo zůstat jen u mincí a aplikace toho mohla nabídnout více - co třeba možnost ano x ne? Co házet i něčím úplně jiným? Na druhou stranu, existuje tu alespoň možnost roztočit minci, na které je ruka s palcem nahoru a s palcem dolu. Sečteno a podtrženo - Coin flipper poslouží dobře a své uplatnění si jistě najde. Pokud si ale chcete skutečně něco zahrát, jste na špatné adrese.

  • + vydařená grafika
  • + aplikace přijde vhod
  • - záležitost na pár chvil
  • - nemuselo zůstat jen u mincí


Autor: David Fochler

65%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Java
  • Hardware: J2ME

Joystick


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo