Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Cleavage 3D: PARÁDNÍ SPOŘIČ

8. 4. 2007 > FreeHry > Erotické

Nudí vás bežné spořiče, ve kterých tak maximálně létají loga Windows nebo se vine trojrozměrné potrubí? Prahnete po originálním spořiči obrazovky? Pak jste tu na správné adrese - Cleavage 3D je vám udělán takřka na míru!

Ačkoliv erotický týden je beznadějně za námi, neznamená to, že bychom vám snad přestali nadobro přinášet lechtivé hry. Kdepak, dnes pro vás máme jednu velice speciální.

Cleavage 3D je napůl hra, napůl spořič obrazovky. Vtip je v tom, že jakmile má naběhnout spořič, na vašem monitoru se začnou rvát dvě spoře oděné děvy. Po stisknutí mezerníku jednu z nich můžete ovládat. Lze dokonce pozměnit její šat a zbraň. Výběr oblečení je plně 3D, čili slečnám se lze dívat pod sukně a do výstřihu- to jsou zřejmě dvě hlavní lákadla C3D. Na herní kvality ani technické zpracování by totiž moc hráčů autoři nenachytali. Aktérky vypadají, jako by spolky několik pravítek za sebou a jejich pohyby vypadají ladně asi jako Robocop s vysavačem.

Ti, kteří chtějí pozorovat v první řadě houpavé dekolty vyvinutých slečen, mohou směle stahovat. Ostatní by se měli porozhlédnout jinde...


Autor: Petr Bydžovský

65%
hodnocení
redakce
41%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(6.3 MB)
4991×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 700 MHz
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 16 MB

ENTERem mlátíte a kurzorovými šipkami se pohybujete.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo