Chuck facts - vtipy o Chucku Norrisovi

19. 4. 2010 > Mobilní > Akční

A tenhle jste slyšeli? Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem. Čeká na vás dalších 58 vtipů o tomto neohroženém bijci.

Vtipů o Chucku Norrisovi se rojí poměrně dost. A ani aplikace Chuck facts nebude žádnou výjimkou. Nejedná se tedy o mobilní hru, ale o sběrnici několika desítek anekdot o tomto populárním herci, který bojové umění ovládá sakra dobře.

Celkové zpracování je řešeno v té nejjednodušší možné formě. Menu, ač chudší, ještě vidíte v barvách, černý text při prohlížení vtipů už je poté posazen na klasický bílý podklad. Anekdot zde naleznete děvětapadesát. Většinou se jedná o suchý humor, u jiných už se pousmějete, ku příkladu: „ Víte, proč Chuck Norris nemá na klávesnici svého počítače tlačítko Ctrl? Protože Chuck je vždy pod kontrolou.“

Nutno ještě poznamenat, že veškerý text je pouze v anglickém jazyce. Dobrou zprávou ale je, že nemusíte umět perfektně anglicky, pokud máte alespoň nějaké základy, jistě většině vtipům porozumíte bez pomoci slovníku. Co říci závěrem? Kdo hledá skutečně jednoduchou aplikaci o skoro šesti desítkách horších i lepších vtipů zaměřené na Chucka Norrise, navíc poskytovanou zcela zdarma, právě ji našel. Dost anekdot naleznete i na internetu, třeba tuto vcelku výstižnou: " Žádné vtipy o Chucku Norrisovi nejsou vtipné. Kde je Chuck Norris, tam totiž končí veškerá legrace."

  • + několik dobrých vtipů
  • - vícero suchých vtipů
  • - jednoduché zpracování


Autor: David Fochler

35%
hodnocení
redakce
60%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(153 KB)
485×

  • Operační systém: Java
  • Hardware: J2ME

Joystick


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo