C2 Doom: PEKLO U ZUBAŘE, NA CESTÁCH, VŠUDE!

12. 2. 2007 > Mobilní > Akční

Doom, Doom, Doom. Legenda, která se nesmazatelně zapsala do paměti všech pravých hráčů. Akční pecka, jejíž první dva díly se hrají dodnes, byť jsou staré více jak deset let. A nyní vám přinášíme něco výjimečného – Dooma pro mobilní telefony, a to zcela ZDARMA!

Netajím se tím, že Doom je pro mě modla. že Half-Life jako takový připomíná hrušku, zatímco Doom jablko. Směji se lide, co oba dva tituly srovnávají a ťukám si na čelo, když čtu nespočet hádek a pří o tom, kdo je vlastně lepší. Jedná se o dvě naprosto rozdílné hry, jejich srovnávání je nesmyslné a když už bych se měl do oněch hádek jakožto zaujatý fanda připojit, přiklonil bych se na stranu Dooma :o). Proč? Protože má i svoji plnohodnotnou verzi pro mobily ;-).

C2 Doom je speciální engine určený výhradně pro mobilní telefony s OS Symbian řady S60 a S80. Nejedná se tedy o hru jako takovou, nýbrž o stroj, který vám ji spustí. Potřeba k tomu však je původní hra – Doom 1, Doom 2, či jiné jeho variace běžící na stejném enginu, využívající soubory s příponou .wad.

V současné době první a druhý díl Dooma není k dispozici zdarma. Stáhnout si akorát můžete jejich shareware verze z domovské stránky id software, které na enginu C2 Doom fungují bez problému. Akorát je poměrně velkým záporem fakt, že Doom 1 a 2 zabírají jednotlivě více jak 10 MB. Budete si holt muset udělat v paměti pořádek. Já tam měl pěknej svinčík.


Autor: David Marák

  • Shareware - Software s omezenými funkcemi, který je možno volně distribuovat. Po ozkoušení se může uživatel rozhodnout, zdali zaplatí cenu programu, nebo se registruje.
90%
hodnocení
redakce
12%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(1.2 MB)
7500×

  • Operační systém: Symbian
  • Hardware: Procesor: N/A
    Grafická karta: Mobil

Klasika – joystick apod.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo