Bunny Blaster - zastřelte si svého králíčka

25. 7. 2009 > FreeHry > EGP

Střílejte králíčky! Jděte do nich, pistolí, samopalem, bombou, zkrátka čímkoli, jen když se vám jich podaří zasáhnout co nejvíce! Čím více králíků střelíte, tím více se jich totiž narodí. Nonsens? Ale kdeže, to je jen nová hra od projektu Experimental Gameplay!

V posledních několika měsících – téměř po roce – se kolem Experimental Gameplay prakticky nic nedělo – webové stránky ukazovaly chybu a leckoho by mohlo napadnout, že tento projekt zapadl. Naštěstí se tak nestalo a dnes se můžete podívat na zbrusu nový web EGP, kde mimo jiné naleznete hned několik nových her od starých známých tvůrců, jako je Kyle Gabler, Petri Purho nebo Shalin Shodhan. Právě z rukou posledního jmenovaného vám dnes připravíme titul s poetickým názvem Bunny Blaster.

Stejně jako většina her od EPG, i Bunny Blaster je netradiční. Na hrací ploše uvidíte roztomilé bílé králíčky a nahoře nad nimi stejně tak roztomilou pistoli (nebo některou z ostatních tří zbraní). Vaším úkolem je v co nejkratším čase namnožít králíky do počtu jednoho tisíce. Žádnou eroticky laděnou hru však nečekejte (od toho tu ostatně máme jinou sekci), zvířata klonujete tak, že do nich paradoxně střílíte. A čím víc jich zasáhnete, tím líp. Vzhledem k hojnému počtu nábojů se Bunny Blaster stává nesmírně krátkou záležitostí, jejíž dohrání vám zabere zhruba dvě a půl minuty na poprvé. Jistě, můžete to zkoušet pořád dál a dál a pokus se vytvářet rekordy, nicméně dělat něco úplně identického pořád dokola nebaví nikoho, takže zábavy si příliš neužijete.

Grafické zpracování je dosti jednoduché v dvojrozměrném hávu, nečekejte žádné speciální efekty ani plejádu barev a detailů. V partě s mírně nadprůměrným hudebním doprovodem ale audiovizuální zpracování neurazí. Bunny Blaster se bohužel nezařadí do zlatého fondu her z EGP a je jisté, že se na něj zapomene rychleji, než by člověk řekl králíček. Raději se proto podívejte po nějaké kvalitnější zábavnější a trvanlivější hře.

 • + HW nároky
 • + Bez krve
 • - Nudné
 • - Stereotypní
 • - Grafika
 • - Omrzí
 • - Krátké


Autor: Kristýna Nováková

30%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

 • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista
 • Hardware: Procesor: 600 MHz
  Oprační paměť: 64 MB RAM
  Grafická karta: 32 MB

Střílíte levým myšítkem, zbraně se mění klávesami 1, 2, 3 a 4.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo