Bugatron

31. 7. 2001 > FreeHry > Akční

Pravá vesmírná arkáda ze staré školy v novém kabátě, tak by se dala tato hra velmi stručně charakterizovat a byla by to pravda. Vaše raketa je umístěna ve spodní části obrazovky a z té horní na vás nalétávají mimozemšťané a jiná vesmírná havěť a vy je samozřejmě musíte ničit. Za to dostáváte body a občas z nich vypadne i nějaký ten power-up, jež vás vylepší. Hudba je taková retrospektivní a grafika opravdu pěkná, doporučil bych však rozhodně 3D kartu.

Zajímavou vesmírnou akcí, která není až zas tak neoriginální a otravná je právě dnešní Bugatron. V něm se vžijete do pilota jakéhosi vesmírného korábu a vaším úkolem bude ničit všechny ty stroje, které by se vám opovážili postavit do cesty. Věřte, že jich v cirka šestnácti různě
obtížných levelech nebude málo a že si s nimi asi užijete spoustu příhod a dobrodružství. Motivů, kde se kola odehrávají je hodně a s každým novým přichází i řada menších změn. Během hry navíc můžete pochytat i řadu různých bonusů, které vám dodají nebo naopak uberou rychlost nebo zlepší či zhorší střely. Celkově se rozhodně nejedná o špatnou hru a nemáte-li těchto akcí stále dost, pak bych vám Bugatron rád doporučil.


Autor: Jarda Bendl

76%
hodnocení
redakce
39%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(3.8 MB)
1477×

screenshot
pocitadlo