Bowling Masters - sportem ke zdraví

30. 7. 2008 > FreeHry > Sport/Sim

Čím dál tím více populárnější sport, bowling, se začíná škrábat na naše monitory. Dnešním představitelem je titul s názvem Bowling Masters, což je jedna z nejlepších freewarových předělávek! Ostatně, přesvědčte se sami.

Dnes jde dostat na naše monitory snad opravdu vše. Fotbalové a hokejové simulátory jsou již zcela běžnou věcí, tenis se objevil také již několikrát. Bowling? Ano, to je sport, jenž si u vývojářů zatím nezískal takovou oblibu. Co není může být, možná právě toto si řekli lidé z MyRealGames, díky nimž vám dnes můžeme naservírovat Bowling Masters – nejspíše nejlepší freewarovou předělávku tohoto sportu.

Nehledejte za slovy „nejspíše nejlepší předělávka“ nic víc než klasický simulátor. Snad jen, pokud si chcete atmosféru užít podle svého gusta, můžete si hru upravit k obrazu svému – lze upravit prostředí herny, provedení bowlingové koule nebo například provedení hráče. Nic se ale nemění na tom, že jde pořád o to samé: pomocí koule srazit co nejvíce kuželek.

Ovládání pochopí úplně každý, i ti mladší by neměli mít problém vše rozpohybovat. Pomocí kurzorových šipek se nastaví umístění koule, stisknutím mezerníku se určí směr, faleš a intenzita hodu. Opravdu nic složitého!

Grafický kabátek je plně v trojrozměrné grafice, jež se autorům poměrně zdařila. Prostředí je živé, navíc lze nastavit do určité podoby. Je pravda, že se občas nějaká ta chybička s vykreslováním objektů naskytne, nejde však o nic závažného. Zvlášť v případě, kdy si nastavíte pohyblivou kameru. Pak totiž můžete vidět zblízka všechny detaily hodu, za což se, myslím, sluší přivřít očko.

Pokud chcete okusit nový sport, bowling, jenž se nově začíná objevovat v portfoliích vývojářských týmů, pak byste Bowling Masters neměli minout. Určitě není bez chyb, přesto lze mluvit o povedeném titulu. Pokud holdujete tomuto sportu, vůbec co řešit, stahujte! Vy ostatní si to promyslete, třeba pobaví i vás.
  • + Zábavnost
  • + Široký výběr nastavení
  • + Předělávka bowlingu
  • - Občasné chybičky grafiky


Autor: Vladislav Burian

85%
hodnocení
redakce
71%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor: 1800 MHz
    Grafická karta: 128 MB
    Operační paměť: 256 MB RAM

Ovládání probíhá pomocí myši a kurzorových šipek.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo