Blackjack

27. 7. 2003 > FreeHry > Karetní

Máte rádi karetní hru Blackjack? Zrovna vám na počítači nějaká schází? Zkuste dnešní hru s "nečekaným" názvem Blackjack od Daniela Favota. Tak co? Dosáhnete magického počtu 21, anebo si zahrajete jinou hru?

Blackjack. Tolik hraná hra v kasinech a tolik možných freeware variant na internetu. Blackjack od Daniela Favota se řadí do celkem lepšího průměru a sběratelé počítačových karetních her by ji neměli vynechat.
Pravidla hry buď znáte, nebo neznáte. Jen tak lehce vám je převyprávím. Podrobnosti totiž najdete v této hře, nebo v profesionálních návodech na internetu. Vaším hlavním cílem se stává magické čísílko 21. Snažíte se ho dosáhnout, nebo být co nejblíže k němu. K tomuto číslu se dostáváte pomocí braní karet za určitých hodnot. O hodnatách, splittingu, doublingu a insurance vám povídat nebudu. Na to se podívejte ve hře. Tato hra, jako každý správný Blackjack, je hazardní. Ze svých imaginárních dolarů můžete na jednu hru vsadit maximálně 50.
Stejně jako u jiných karet zde se nedá hovořit o nějakém grafickém a zvukovém zpracování. Jinak je hra docela dobrá a o hodně lepší než mnou nedávno recenzovaná hra Blackjack pays 3to1.


Autor: Tomáš Tauber

  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
56%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(102.4 KB)
3247×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo