Blackjack pays 3to1

8. 7. 2003 > FreeHry > Karetní

Karetní hru Blackjack možná znáte, či její českou podobu Oko. Blackjack dosáhl spousty podob pro počítač. Blackjack pays 3to1 je jen další kopií této hry. O co jde? Dosáhnout, nebo být co nejblíže číslu 21.Pokud možno blíž, než váš soupeř. Na svojí výhru si můžete sázet po 1, 5, 25, 100, 500 žetonech. Hazardu zdar!

Chtěli jste si někdy zahrát o peníze, ale ne o pravé? V kasinech vám toto přání pravděpodobně nesplní. Pro vás zbývá pár možností a jedna z nich je i simulátor na počítači.
Pravidla Blackjacku nejsou zas až tak složitá. Barete si karty a snažíte svůj počet bodů udržet nejblíže 21, či 21 dosáhnout. Hodnoty karet nazpaměť všechny neznám. Když Blackjack hraji, tak se raději zeptám kámoše karbaníka. K této hře hodnoty znát nemusíte, jelikož vám počet bodů sčítá počítač. Hra začíná vsazením určitých peněz. Dále máte možnosti-vzít si kartu, nebo stát. Když máte první kartu eso, tak můžete si "pojistit" částku-insurance. Svůj počet můžete zdvojnásobit, když první dvě karty dávají dohromady 9, 10 nebo 11-double. Pokud máte první dvě karty v páru, smíte si rozdělit váš balíček na dva-split.
Tak to bylo moje amatérské převyprávění pravidel. Pokud stále něčemu nerozumíte, tak se podívejte na internetu na nějaký profesionální návod pro hraní. A kolik můžete vsadit? Můžete vsadit všechno co máte po 500, 100, 25, 5, 1 žetonech.
Grafických prvků se zde moc nevyskytuje. To samé platí o zvucích. Hry si užijí spíše znudění studenti při hodinách informatiky.


Autor: Tomáš Tauber

46%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo