Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Bikini Blackjack

5. 9. 2003 > FreeHry > Erotické

S hrou Blackjack jsme se na Freehrách setkali mnohokrát. Možná se někomu zdálo, že to je hra bez účelu, spíše pro lidi, kteří si bez rizik chtějí hru nacvičit. Bikini Blackjack je karetní hra, která k monitoru připoutá možná i ty hnidopichy, kterým se počítačové zpracování Blackjacku zdá bezúčelné. Tentokrát si výhrami odkryjete fotečky krasavic v bikinách...

Karetních erotických her jsou mraky. Většinou se jedná o klasické hry v svlíkajícím podání (Strip Poker, Strip Prší, atd.). Bikini Blackjack není svlíkající Blackjack, ale Blackjack s kombinací jednoduchých puzzlí.

Pravidla Blackjacku nejsou vůbec složitá na pochopení. Krátce objasním oklepaná pravidla. Musíte dosáhnout nominální hodnoty 21, nebo alespoň se jí co nejvíce přiblížit. Karty od 2-10 mají hodnotu dle označení, členové královské rodiny čítají každý 10, Eso může být 11 anebo 1. Proto pokud máte 6 a Eso, celková hodnota může být 17 nebo 7. Jinak hráč nesmí klesnout pod celkovou hodnotu 17. Další kapitolou budou sázky. V této hře můžete sázet po 5, 10, 25, 100 žetonech. Váš bank od začátku činí 1000. Po vsazení stisknete tlačítko Deal a rozdají se karty. Celkem zde najdete 4 tlačítka: Deal, Stand, Split a Double. Pomocí tlačítka Deal se rozdají karty, či si jednu líznete. Stand slouží k položení karet, tedy porovná karet se soupeřovými. Split vám rozdělí karty na dva balíčky, tedy pokud máte dvě karty stejné hodnoty. Jestliže po rozdání karet si hráč myslí, že by po líznutí 3tí karty porazil soupeře, může stisknout tlačítko Double, které zdvojnásobí možnou výhru.

Tak to bylo o Blackjacku samotném, jak je to tady s tím Bikini? Jakmile vyhrajete kolo, odkryje se vám kousek z obrázku jedné z dívek. A když prohrajete, kousek obrázku zmizí. V případě že odkryjete celý obrázek, se po další hře přesouváte automaticky k dalšímu. Celkem jednoduché. Hra obsahuje obrázky tři, to poznáte podle malých rozmazaných obrázků dívek pod logem, za předpokladu že si z homepage autorů můžete stáhnout další. Docela příjemné zpestření toho nudného sázení ;-) .

O pěkném grafickém zpracování se hovořit nedá. Sice celkem dobře texturovaný stolek a balíček, ale jinak nic moc. Ono se víc od karetní hry ani nečeká. Hudba ani zvuky se zde nenachází. Takže jestli si chcete procvičit Blackjack za nějakým lepším účelem, stahujte. Samozřejmě pokud nemáte velké štěstí ve hře, můžete se podívat u nás na obrázky. Já vám všechny pracně vyhrál a nafotil ;o))


Autor: Tomáš Tauber

49%
hodnocení
redakce
50%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo