Bechere, nezlob se: BECHEROVKA GAME 07

26. 1. 2008 > FreeHry > Ostatní

Člověče, nezlob se rozhodně není jen hra pro děti, pořádá se v ní dokonce mistrovství světa. Nicméně Bechere, nezlob se je pochopitelně zaměřeno spíše na starší publikum, proto si můžete společně s námi zavzpomínat na krásná dětství!

Ve skutečnosti se Bechere, nezlob se vlastně od běžného „Člověče“ vůbec neodlišuje. Zúčastnit se mohou až čtyři hráči, přičemž lze libovolně nastavovat, zda vašimi protivníky budou lidé nebo počítač.
Vzhledem k tomu, že na PC jste si mohli tuto klasiku zahrát již před nějakými dvaceti lety, se nemůžeme předposlednímu místu na Becherovka Game divit. Opravdové stolní Člověče totiž jen tak něco nenahradí. Pokud ho ale zrovna nemáte někde při ruce, nebo ani nemůžete sehnat soupeře, tohle je jistě ideální náhrada. Počítačový soupeř je naštěstí vcelku použitelný, i když se občas chová trochu nesmyslně.
Graficky se toto dílko poměrně vydařilo, i když figurky ve formě lahví jsou docela titěrné. Ve vašem snažení vás bude podporovat melodie dobře známá z reklamy, která je sice nehezky ustřižená, ale dá se bez problému zeslabit. Nikdo si ale Bechere, nezlob se kvůli grafice ani hudbě zřejmě stahovat nebude.
Bylo by zbytečné článek prodlužovat, když všichni Člověče, nezlob se velice dobře známe. Pokud si z nějakého důvodu nemůžete zahrát to klasické stolní provedení, zde je ideální náhrada v podobě vrituálního.

  • + Použítelný PC soupeř
  • - Obyčejné Člověče


Autor: Štěpán Vizi

30%
hodnocení
redakce
28%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor 200MHz, 8MB RAM, 4MB grafická karta, zvuková karta

Hru ovládáte myší, kostka se roztočí po kliknutí na ni.


screenshot screenshot
pocitadlo