Becher Tycoon: VLÁČKY A BECHEROVKA

25. 2. 2007 > FreeHry > Strategie

Jak často se vám poštěstí zúčastnit se vzniku takové mega společnosti, jako je Becherovka? A co byste řekli na to, že jste rovnou jejím zakladatelem? Kolikrát za život tohle můžete okusit? Jednou dvakrát? Ale jděte. Jenže v Becherovce Tycoonu si podobný sen můžete uskutečnit.

Snad netřeba představovat tolik oblíbené Tycoonovky? Že třeba? Tak ale jen ve zkratce. Stavíte si mezi městy potřebnou infrastrukturu ke svým obchodním záležitostem. To znamená, že nejprve umístíte do terénu dvě zastávky a depo, koupíte si dopravní prostředky a hurá převážet zboží.

V Becher Tycoon nejprve využíváte k dopravě koně a postupem času se zmůžete např. na železnici.

Hra je poměrně zákeřná v tom, že neobsahuje žádný tutorial, a tak třeba půl hodiny tápete, nevíte a zkoušíte co, jak a kde udělat. Nejprve je třeba postavit spojení mezi městy, co poskytují ingredience k výrobě bylinného likéru, a pak první Becherovku stačí uvařit v palírně, stáčet ji do lahví a začít ji prodávat.

Čím Becher Tycoon oslňuje je zcela jistě grafické zpracování. Je plně 3D, detailní, hezké a funkční. Na druhou stranu hudební doprovod je lépe hned z kraje vypnout, protože se do prostředí hry vůbec nehodí.

Máte-li dostatek trpělivosti se s hrou v počátku malinko poprat, určitě vás nezklame.


Autor: Robert Libsansky

77%
hodnocení
redakce
68%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(89.1 MB)
3089×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 1.2 GHz
    Operační paměť: 256 MB
    Grafická karta: 64 MB

Kurzor myši


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo