Beans & Jar: HRA ROKU 2008

8. 3. 2008 > FreeHry > Ostatní

Nad některými životními zkušenostmi věru zůstává rozum stát. Dospělá žena přestrojená za třináctiletého chlapce? Budiž. Šéfové policie kamarádící se s mafiány? Budiž. Ale hra o házení fazolí do kastrolu? To už je snad příliš...

Nejdříve musím vás, čtenáře, varovat, že tato hra je skutečně, nefalšovaně, absolutně a bez jakýchkoli pochyb naprosto a úplně blbá. Vzhledem ke skutečnostem, že jste toto zřejmě nepochopili z perexu a že stále čtete dál, by se vám s velkou pravděpodobností mohla zamlouvat.
Jistě existují obrovské masy lidí, jež se celý život těšily na tento jediný den a skrývaly svou posedlost fazolemi. A těmto davům nyní mohu s velkou radostí vzkázat: odhoďte své masky, časy strádání, utrpení a bezútěšného čekání jsou za námi, neboť Mistr konečně vytvořil Hru! Hru, která smazává rozdíly mezi chudými a bohatými, hru, kde tulák i vladař dostane fazolí stejné množství, hru, jež se nesmazatelným písmem zapíše do historie všech fazolových her! Hru s fazolemi a kastroly!
Uchop se tedy, lide, svých kanónů a za pomocí sil a zákonů Newtonových doprav určené množství luštěnin do hrnce v čase omezeném! Nenech se však ukolébat prvním úspěchem, následující levely jsou stále složitější a složitější a řádně prověří dovednosti tvé.
Grafika jest očividně dílem samotného MiStra Painta a patří rozhodně mezi jeho majstrštyky. A ta hudba, ó, ta hudba. Povstaňme, přátelé, a uctěme památku generála MIDa!
Moment, na který jsme všichni čekali, nadešel. Konečně můžeme své tužby naplnit a naházet fazole do hrnce v posvátné hře jménem Beans & Jar! Co tedy dodat? Snad jen hodně štěstí a zlomte faz!

  • + Zbavíte se fazolí!
  • - Celá hra je jeden velký zápor


Autor: Štěpán Vizi

10%
hodnocení
redakce
73%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(1.3 MB)
730×

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP
  • Hardware: Procesor 200MHz, 32MB RAM, 8MB grafická karta, zvuková karta

Děla jsou ovládána kurzorovými šipkami, výstřel provedete mezerníkem.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo