Battlestar Galactica Online - oblíbený seriál ve vašem prohlížeči

1. 5. 2011 > WebHry > RPG

Webová hra podle úspěšného televizního seriálu zcela zdarma? Ano, nekonečný vesmír v Battlestar Galactica Online už na vás čeká – stačí jen spustit webový prohlížeč.

Děj hry vás zavede do doby mimo televizní předlohu, a všechno je zde pěkně vysvětleno, takže i když zatím šel tento seriál mimo vás, nebudete v herním prostředí cítit ztraceni. Proplouvat vesmírem můžete buď v roli zlých Cyklonů nebo příslušníků BG. Ať tak či onak, po tvorbě postavy a krátkém tutoriálu (doporučuji nepřeskakovat!) zavítáte otevřeného světa plného ostatních hráčů, s nimiž budete bojovat. Právě vesmírné souboje jsou hlavní náplní Battlestar Galactica.

Zpočátku vás zaujmout a dost možná, že se na ně budete i těšit, nicméně v pozdějších fázích hry upadnou do stereotypu. Bojovat samozřejmě můžete jak s živými hráči, tak i s NPC protivníky, kteří vám navíc rozdávají příběhové úkoly, při jejichž plnění se budete posouvat dál. Kromě bojů si čas od času můžete odskočit i vytěžit nějaké suroviny, obojí vám na účet připočte zkušenostní body, jež vás posouvají na vyšší úroveň. Nedílnou součástí hry je i vylepšování vlastní lodi, přičemž možností je zde nepřeberně; to máte štíty, obranné systém, útočné systémy…  Velkým plusem je i perfektní grafické zpracování v trojrozměrném kabátku. Kdyby autoři do své novinky přidali více variability, mohlo výsledné hodnocení dopadnout ještě lépe.

  • + 3D Grafika
  • + Vesmírné bitvy
  • + Prostředí BG
  • + Možnosti vylepšení
  • - Stereotyp
  • - Mikroplatby


Autor: Kristýna Nováková

75%
hodnocení
redakce
56%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo