Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Ballerman

17. 8. 2003 > FreeHry > Erotické

Erotických her je stále méně a méně. Jakoby se autorům zdálo toto téma otřepané. Přitom erotické hry jsou mezi hráči podle statistik jednoznačně nejoblíbenější. Pokud jste se tedy již dosyta nabažili skvělé, nedávno vydané hry Erotic Life 2 a zrovna teď prožíváte erotický “absťák“, házíme vám záchranný kruh v podobě dnešní hry.

Název dnešního titulu je přímo úměrný vaší činnosti při hraní – Ballerman. Při důkladné studii názvu je patrné, na čem zrovna jsme. Balónový muž by byl volný překlad a jelikož se nacházíme ve hře s lehce erotickým podtextem, je jistě každému jasné, že slovo balón rozhodně nezastupuje kopací míč, nýbrž ženské poprsí.

V čem spočívá kouzlo hry? Ozbrojen vodní pistolkou se vydáte na tamní pláž, na níž se prohání desítky krásných slečen, oděných do miniaturních bikinek. Cíl je jasný, smočit dámě stříkací pistolí tričko, aby se po sundání vrchního dílu plavek krásně rýsovaly bradavky. Neberte to jako zvrhlost. Radši se na to koukněte z pohledu doktora, dámám je jistě horko a tak jim trochu vody jenom prospěje, že ano :)
Za každou dámu jste patřičně bodově ohodnocen, ale pozor! Jsou zde na vás nastraženy i některé pasti, jež vám po strefení uberou velmi mnoho bodů, proto važte, na koho střílíte. Pohled na nahou hodně postarší důchodkyni by vás asi nepotěšil. Máte-li tedy ochotu spatřit hezky vykreslená těla ještě hezčích dam a nezaleknete se některých překvapení, mohu vám vřele doporučit stažení této hry. Stojí totiž za to.

Všechny hry v této rubrice jsou pouze pro starší 18 let!


Autor: Tomáš Vrána

86%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(3.9 MB)
20460×

screenshot
pocitadlo