Attack Of The Deadly Mutant Fishies Part 2 - podmořské boje

30. 8. 2009 > FreeHry > Arkády

Věříte v mořské panny? Ať už ano, či ne, jistě máte tušení, jak může být jejich zpěv zkázonosný. A právě o tom se mají brzy přesvědčit i další kreatury z podmořské říše monster.

Oproti naší víle byl David ještě slaboch, když dokázal porazit Goliáše. Podvodní hrdinka se totiž musí postavit hned několika obrovským mořským příšerám a její jedinou zbraní je přitom její líbezný hlas. Jeho síla sice není nejmenší, i tak ale působí stvoření monstrózních rozměrů oproti drobné ženské siluetě hrozivě.

Bojovat tak budete v podstatě s jedním bossem za druhým. O žádné skóre se nemusíte obávat, zato o svůj holý život byste měli, přestože je mořská panna dostala hned tři. Po vítězství nad každou příšerou si navíc může jeden chybějící doplnit. Jakmile se setkáte se smrtí, musíte však začít úplně od začátku, což mírně zvyšuje obtížnost. Je tedy třeba lehce trénovat, než se vám podaří dojít do úspěšného konce (bossů je celkem deset), žádný extrémní hardcore ovšem nečekejte. Při troše trpělivosti si zkrátka užijete výbornou zábavu.

Nebýt zajímavé stylizace grafiky, asi jen těžko by si hra dokázala udržet pozornost po celou potřebnou dobu, takhle se jí to však skvěle daří. A líbivá jednoduchá melodie také není vůbec k zahození.

Je-li souboj s bossem tím, čeho se nikdy nemůžete ve hře dočkat, neměli byste toto dobrodružství mořské panny minout. Nepřátelé jsou navrženi opravdu zajímavě, ač bez nějakého velkého novátorství. Obtížnost je vyvážená a grafika s hudbou dodají dílu potřebný šmrnc, takže není nad čím váhat!

  • + Povedená grafika
  • + Hypnotická hudba
  • + Zajímaví nepřátelé
  • - Vcelku obyčejná arkáda


Autor: Štěpán Vizi

70%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor: 600 MHz
    Grafická karta: 32MB
    Operační paměť: 128MB RAM

Vílu ovládáte šipkami na klávesnici, zoíváte klávesou Z.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo