Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

AS-Solitaire

25. 8. 2005 > FreeHry > Erotické

Už vás omrzel ten starý Solitaire ve windows? Chtěli byste zkusit něco nového, nejlépe s příměsí erotiky? Přešla vám tvář po přečtení predcházejících vět do širokého úsměvu? Pak je tady pro vás AS-Solitaire, který skloubí klasický solitaire s erotikou. Ptáte se jak? Uvidíte sami.

Pokud máte rádi solitaire a ten ve windows už vás omrzel, můžete zkusit naši dnešní hru. Její jméno je AS-Solitaire a přináší vám několik desítek karetních her + něco erotiky k tomu.

Jak bych vám více přiblížil solitaire, to nevím, je to hra všeobecně známá. Napadá mě snad jen jedno přirovnání. Pokud jedete na výzvědnou cestu na Sibiř, nebo Aljašku, vemte si mimo světlic a signální pistole také balíček karet. Pokud by světlice zhasly a signální pistole nefungovala, začněte si vykládat solitaire. Hned se vám za zády někdo objeví a začne kibicovat: "Ta červená osmička patří na černou devítku...".

Dost už vtipů, vrhneme se na technické zpracování hry:
Nejprve grafika. Sice nevím, jaká by měla být grafika u karetních her, ale ta u AS-S plně dostačuje, narozdíl od protivné zelené grafiky v Solitaire pro windows. Hudba se ke hře nedodává, takže doporučují použít vlastní, které máte jistě dost.

Pokud pracujete jako sekretářka a nemáte na práci nic jiného, než celý den hrát karty, pak si k hodnocení přidejte tak 20%. Hra vás určitě zabaví na dlouhé chvíle, než přijde šéf a bude vám chtít nadiktovat dopis...


Autor: Jakub Lánský

65%
hodnocení
redakce
80%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(5.9 MB)
17255×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 200 MHz
    Operační paměť: 32 MB

Zas a znovu. Postačí pouhopouhá myš. Přejeme poklidnou hru.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo