Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Ass Teror It

5. 4. 2005 > FreeHry > Erotické

I dnes jsme si pro vás připravili jednu lechtivější hříčku. Jaké by to asi bylo, probudit se a zjistit, že jste se stal vibrátorem? Pro někoho jistě krásná představa. Pojďme se všichni podívat, jak si toto dobrodružství užije hlavní hrdina jménem Robert. A kdo jiný ho bude ovládat, než vy!

Náš milý Robert se vlastně v nikoho nepřeměnil. Byl mu ale svěřen velmi důležitý úkol. Musí uspokojit několik božských obřích žen.

Našeho velkého robertka (v porovnání s obřími ženami ale o nic většího, než normální) ovládáte velmi obdobně jako raketku v klasice Asteroids. Musíte se však místo střílení přesně strefit do dívčiny pochvy či konečníku (alespoň u první dívčiny to není úplně poznat, ale podle názvu a dívčiny v dalším kole bych tipoval to druhé). Ona dívka vám bude mezitím celou dobu poletovat celá nahá po obrazovce.

V každé jiné hře najdete své nepřátele. A tato není výjimkou. Jsou to takové kříže, které jsou prý již po 2000 let velkým nepřítelem těchto dívek. Při střetu s těmito kříži se vám ubere jeden život. Pokaždé, když dojde ke střetu vašeho hrdiny s análním otvorem, přibude do hry další překřížený objekt

Ass Teror It má i poměrně podařené intro, které je dokonce i česky namluvené. O pravopisných chybách, které jsou ke spatření v textu během onoho namluvení, raději pomlčíme a pochvalme tak spíše pěknou moravskou výslovnost, která se v něm vyskytuje.

Pokud hledáte erotickou hru na dlouhý čas, budete hledat asi pěkně dlouho. Tato spadá do škatulky nahrát, zahrát a rychle smazat. Ale proč si ji alespoň nezkusit, že?

mimochodem – obrázky jsou cenzurované, abyste měli větší nutkání a hlavně motivaci si tento titul stáhnout. A samozřejmě aby morálně nepoškodily naše dětské spoluobčany….


Autor: Daniel Patras

40%
hodnocení
redakce
33%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(3 MB)
23515×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo