Andulky 2: MASAKR PODRUHÉ

10. 5. 2007 > FreeHry > Akční

Genocida andulek pokračuje. Tentokrát ale ornitologové musejí bít na poplach pořádně, protože to, co se děje v druhém pokračování Andulek, nemá obdoby a odbourává veškeré hranice slušných her. Ustřelit hlavu nebohému ptáčkovi brokovnicí, či ho kulometem rozcupovat na kousky chce pořádnou dávku kuráže.

První díl Andulek z vás udělala chladnokrevné vrahy. Naopak druhé pokračování poskytne nejen bezhlavé vraždění, ale navíc si zvolíte, jakým způsobem a jakou zbraní zakončíte život nejednoho létajícího stvoření. Nasaďte helmu, vezměte palebný nástroj do ruky a jděte na věc!

Podstata hry spočívá v „nevinném“ vyvražďováním pokojného ptactva. Někteří odvážlivci se proletí těsně kolem vaši hlavně, další mají kapku strachu, a proto se schovají v korunách stromu, nebo krouží v dáli na obzoru. Každopádně váš arsenál nabízí jednu základní a několik alternativních nástrojů smrti. Brokovnice obstará veškeré polemiky o životě andulek, ale zato bonusové zbraně mají opravdu stoprocentní účinnost. Raketomet, kulomet a další „domlouvátka“ vás nikdy nezklamou, avšak taktéž si je musíte obstarat.

Čas od času se z nebe spustí padák, který když sestřelíte, tak se samozřejmě stane vašim majetkem. Většinou na vás budou čekat bonusové zbraně. Veškerý boj na život a na smrt startuje časový limit, během kterého musíte zneškodnit, co nejvíce všude přítomných andulek.

V titulu samotném se vyskytují tři druhy ptactva. Objevuje se zde několik typů zbraní, bonusových balíčků a koneckonců i stíhaček. Okolí boje poskytuje detailně vykreslenou trávu, takřka realistické stromy a věrné podoby andulek. Suma sumárum je grafické zpracování velmi propracované.

Více? Okuste sami.


Autor: Ivan Fiker

87%
hodnocení
redakce
15%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(7.8 MB)
1365×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 600 MHz
    Operační paměť: 128 MB
    Grafická karta: 128 MB

Pouze myší, střelbu obstará levé myšítko a dobíjení nábojů poskytne to pravé.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo