Anarchy - logika akčně

23. 9. 2010 > FreeHry > Logické

Chaotičnost zasáhla vzdálenou planetu Sentinel 4. Povstalci pomalu přebírají moc. Abyste jim v tom zabránili, musíte popadnout tank a nepřátelské zbraně zničit. To vše v logicko-akčním titulu!

Vojíni, pozor. Byli jste vybráni pro účast na obtížné bojové misi. Musíte se vydat na planetu Sentinel 4, proniknout do řad nepřítele, ale hlavně zničit všechny jeho sklady napěchované municí a raketami. Udělejte stop vzrůstajícímu povstání, zastavte anarchii. A nezapomeňte si převezmou klíčky od nového tanku ACE Mk. 2 Interceptor, s nímž budete plnit zadané mise. Teď už utíkejte. Jedem, jedem, jedem!  

Profil mise:

Na vládou nestabilní planetě identifikujte nepřátelské zbraně. Na první (i druhý) pohled se bedny munice jeví jako červené krychle. Zaskladněné rakety naleznete v podobě červenočerných pyramid. Je potřebné zničit všechno! Za každou zničenou část výzbroje získáváte cenné body, jež napomohou k vašemu případnému povýšení v tabulce nejlepších pěti zachránců. 

Mějte na paměti, že pohyb ve skladech není vůbec jednoduchý. Abyste mohli s tankem volně operovat do všech směrů, musí být mezi vámi a zdmi aspoň jedno políčko volné. V jiném případě můžete střílet i jet pouze ve směru, kam právě míří váš kanón. Důležité prostory pro lepší manipulaci získáte jen ničením dosažitelných kusů munice a raket.   

Pamatujte na možný vzdor nepřátel. Je vysoce pravděpodobné, že sklady budou hlídány ozbrojenými jednotkami. Nepřátelé disponují nebezpečnými droidy a tanky, které vás mohou rychle vyřadit ze hry. Dávejte si na ně, ale i vyskytující se časový limit, pečlivý pozor! 

Vaše mise se skládá z celkem šestnácti lokací, jež se od sebe drobně liší. Boj bude vyrovnaný, ale čestný. Hodně štěstí. Zdar, vojíne!

  • + Vyvážená obtížnost
  • + Level design
  • - Technické zpracování
  • - Zábavnost


Autor: Vladislav Burian

65%
hodnocení
redakce
80%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(2 MB)
480×

  • Operační systém: Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor: 1600 MHz
    Grafická karta: 128 MB
    Operační paměť: 256 MB

Hra se ovládá šipkami. Tlačítkem CTRL se střílí.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo