AlieNs GardenFurys: MashroomFurys - zpátky v zahrádce

26. 9. 2009 > FreeHry > Karetní

Jaká karetní hra v současné době vévodí česko-slovenské nezávislé scéně? Ano, je to poměrně mladičký AlienS GardenFurys! Pakliže jste si tento titul také oblíbili, určitě byste si neměli nechat ujít recenzi jeho prvního datadisku!

AlienS GardenFurys: MashroomFurys vyšel jen několik málo dní po vydání prvního dílu, takže nečekejte žádné převratné novinky, přesto se však na nějaké novinky těšit můžete. O co konkrétně se jedná, se dozvíte v následujících odstavcích.

Princip hry zůstává oproti původní hře beze změny. Postavíte se proti počítačem řízenému protivníkovi a bojujete proti němu pomocí karet. Útočící hráč se snaží nasadit kartu s co možná největším útokem a obránce zase s co nejvyšší obranou. Vítěz každého kola pak získá hodnotu poražené karty. Jak už název napovídá MashroomFurys přinese nové karty (konkrétně tři desítky), kde narazíte zejména na zástupce z říše hřibů. Dále se konečně dočkáte galerie, v níž si své úlovky za vyhrané souboje můžete prohlédnout, jedno nové pozadí, možnost vypínání a zapínání hudby, dva nové soundtracky a pár dalších drobností.

Grafické zpracování je tradičně na vysoké úrovni a je takřka jisté, že se vám bude líbit, stejně tak v případě hudebního doprovodu, který se tentokrát díky přítomnosti dvou nových přírůstků tolik neopakuje a tím pádem se dá poslouchat delší dobu.

AlienS GardenFurys: MushroomFurys je datadisk, který sice přináší několik novinek, ovšem nejedná se o nějaké extra důležité věci, a tak je jen a jen na vás, jestli mu dáte šanci nebo zůstanete u původní hry. V současné době se ale pracuje na verzi 1.2, jež by měla přinést online hru, takže je jisté, že tato herní série ještě neřekla své poslední slovo a rozhodně je na co se v budoucnu těšit.

 • + Výborná grafika
 • + Bohatší soundtrack
 • + Nenáročné
 • + Odreagovačka
 • + Pár nových drobností
 • - Málo novinek oproti původní hře


Autor: Kristýna Nováková

70%
hodnocení
redakce
14%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

 • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista
 • Hardware: Procesor: 700 MHz
  Operační paměť: 128 MB RAM
  Grafická karta: 64 MB

Myš.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo