Agent Mlíčňák

9. 8. 2001 > FreeHry > Adventury

Jedna z prvních a zároveň nejlepších českých adventur, které jsem měl kdy vůbec možnost hrát je právě Agent Mlíčňák od polského týmu Metropolis Software, kterou pro nás v roce 1995 přivezl Petr Vochozka z tentokráte ještě malou firmičkou Vochozka Trading. V této bezvadné adventůrce jste měli v roli mladičkého teenagera vybraného z telefonního seznamu pochybnou věštkyní vyřešit případ mizejícího zlata, se kterým si nedovedla poradit ani FBI, což samo o sobě svědčí, že to nic snadného nebude.

Jedna z prvních a zároveň nejlepších českých adventur, které jsem měl kdy vůbec možnost hrát je právě Agent Mlíčňák od polského týmu Metropolis Software, kterou pro nás v roce 1995 přivezl Petr Vochozka z tentokráte ještě malou firmičkou Vochozka Trading. V této bezvadné adventůrce jste měli v roli mladičkého teenagera vybraného z telefonního seznamu pochybnou věštkyní vyřešit případ mizejícího zlata, se kterým si nedovedla poradit ani FBI, což samo o sobě svědčí, že to nic snadného nebude. Cesta za bohatstvím je skutečně dlouhá a strastiplná, avšak po celou dobu hry se setkáváte se skvělým humorem a bezvadnými vtípky, o které se postarali nejenom autoři, ale i překladatel a Andrej Anastasov. Bezvadnou atmosféru navíc podbarvuje také skvělá grafika okořeněná o vynikající hudební doprovod, který z Agenta Mlíčňáka činí jednu z nejlepších volně šiřitelných adventur.

Poznámka: V případě problému se spuštěním si stáhnetě tento patch. V případě nějakého zákysu vás odkazuji na návod bonuswebu.


Autor: Jarda Bendl

85%
hodnocení
redakce
97%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot
pocitadlo