5 Realms Cards - solitare v novém kabátě

26. 1. 2009 > FreeHry > Karetní

Bomba! Jestli znáte windowsovskou hříčku Solitare, přilepte sem svoje oči. Solitare se opět vrací, a to v novém kabátu. Výtvor, jenž obíhal svět už kolem 17.století, je doposud tak oblíbený. Pojďme se mu tedy podívat na zoubek.

Na tomto díle můžete vidět, že i z obyčejné karetní hry se dá udělat neobyčejná. Ve 5 Realm Cards na vás ale nečeká jen zelené herní plátno a balíček karet. Autoři si s touto záležitostí tak vyhráli, že vás jistě nemálo aspektů překvapí.
Čeká na vás celkem pět světů, ve kterých musí krásná princezna dojít po kartách až do cíle. Avšak chodit smí jen po těch, jež představují vždy jedno vítězné kolo. I když se nejedná o tradiční solitare, hlavní znaky zůstaly zachované. Před vámi se objeví určitý počet karet seskládaných do jistého obrazce. Vašim úkolem je vytvářet řetězce po sobě jdoucích kartiček. Nejdříve začínáte s kartami od esa do čtyřky. Postupně se jejich počet zvyšuje.
Hru vám budou samozřejmě také zpříjemňovat bonusy. Avšak vše vám budou zároveň znemožňovat nemalé překážky. Ať je to zamrznutí karet, postupné odkrývání nebo stálé zaměňování, vždy můžete tyto strmé skály zdolat. V každém kole musíte vždy vyplnit znak určitého světa. Znaky jsou podle karetních symbolů. Ovšem pátý smíchá všechny symboly dohromady. Mezi jednotlivými koly jsou také různé mezilevely, díky nimž získáte vždy nějakou tu věcičku do vašeho království. K dispozici máte hru na čas a bez času.
Grafické zpracování považuji za velmi příjemné. Také zpracování a nápad se mi zdály být nadprůměrné. Hudba celou záležitost dobře doplňuje. Tak vám přejí mnoho štěstí a zábavy v karetním světě.
 • + Grafika
 • + Hudba
 • + Zpracování
 • + Nápad
 • - Stále nabíhající domovská stránka


Autor: Kateřina Srostlíková

80%
hodnocení
redakce
28%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(15.5 MB)
1195×

 • Operační systém: Win Me, Win 2000, Win XP
 • Hardware: Procesor: 1GHz
  Operační paměť: 256 MB
  Grafická paměť: 128 MB

Veškeré pohyby jsou pomocí levého tlačítka myšky.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo