Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

3D SexVilla 2 - TÝDEN EROTICKÝCH HER

28. 7. 2011 > FreeHry > Erotické

Už je tomu řada let, co jsme na FreeHrách recenzovali poměrně revoluční erotickou hru 3D SexVilla, v níž jste vaše erotické sny mohli dovést k dokonalosti. Jaký je druhý díl? Jaká vylepšení přinesl a stojí za to si jej zahrát?

Po nutné registraci na stránkách výrobce se můžete rovnou vrhnout do víru hraní. Zvolíte si postavy, které si předtím dle libosti upravíte, vyberete lokaci a zábava může začít. Ve hře naleznete různé hračky počínaje obyčejnou rukou či kostkou ledu a všemožnými i nemožnými "udělátky" (vidíte ten dvojsmysl?) konče.

Jedna věc vás ale bude štvát celou herní dobu. V celém tří set megovém balíčku skoro nic není! Autoři chtějí drze zaplatit i za odstranění cenzury, která zde vypadá přinejlepším nemotorně. Odemykání předmětů probíhá stylem, že si na webu koupíte tzv. Sex Coins (v přepočtu 3000 Sex Coins z 5 euro), a ty pak následně ve hře můžete používat jako platidlo. Základní omezená verze toho bohužel sama o sobě moc nenabízí, všehovšudy pár postav, hraček, dvě tři polohy a jednu lokaci. I přesto se ale jedná o zajímavý kousek a když už ne jako hra, dá se na něj nahlížet jako na techdemo.

Udělat tohle v ještě lepší grafice, než jakou nám nyní autoři nabízejí (k níž se nedá příliš co dodat, snad jen občasné překrývání objektů, kterým trpěl i první díl, by už mohli autoři ozáplatovat), všechen bonusový obsah naházet do jednoho balíku, a to celé prodávat za dejme tomu 30 euro, myslím, že by se 3D SexVilla 2 setkala s podstatně větším úspěchem. Ale jestli jim to takhle vydělává... A na závěr si neodpustím - jaképak by v 3D SexVille asi byly Steam achievementy?
 • + Proměňte vaše sny ve skutečnost
 • + Rozhodně zpracování
 • - Základní verze velmi omezená
 • - Nutnost registrace


Autor: Filip Vondrášek

 • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
70%
hodnocení
redakce
50%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(280 MB)
4487×

 • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista, Windows 7
 • Hardware: Procesor: 1 GHz
  Grafická karta: 64 MB
  Paměť: 512 MB
  Kompatibilní zvuková karta

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo