Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

3D SexVilla

30. 1. 2005 > FreeHry > Erotické

Když jsme před nedávnem zařadili do naší nabídky pokračování Hentai 3D, je logické, že bude následovat i pokračování populárního tahouna stahovanosti - 3D Luder. Ten moment nastává právě teď, proto neváhejte a stahujte.

Nejprve tu byl 3D Luder, poté Hentai II 3D a nyní se bude snažit rozvířit vody 3D SexVilla. Jak obstojí?

Takže jak začít? 3D SexVilla je bezpochyby erotická hra, která je také placená. Ale nebojte se čtenáři a hráči, naštěstí autoři vydali testovací demoverzi, jež zanechá vaši peněženku panensky nedotčenou. To by bylo zhruba tak k začátku všechno, teď se ovšem podíváme na samotné hraní.

To je dosti poznamenáno demoverzí. Téměř většina zábavných a zajímavých funkcí jsou bohužel za poplatek. Přivítá vás sexuchtivá dívka ve svém nádherném bytě s ještě nádhernější (a hlavně větší!) postelí. Právě ona má za úkol seznámit vás s celou hrou a tedy i ochotně nabídne své tělo k ozkoušení daných možností! No nezní to lákavě?

Ovládání je prosté. Celé dílo spadá pod hlavičku vaší myši, která je přímo ve hře zobrazena jako virtuální –šikovná- ruka. V plné verzi můžete uchopit jakýkoliv předmět, v demu si však musíte vystačit pouze s holou rukou a "robertkem". Slečnu máte možnost dráždit po všech klasických erotogeních zónách. Samozřejmě vydává autentické zvuky a ty jsou přímo úměrné s ukazatelem orgasmu. Další funkce programu si již musíte vyzkoušet bez mé pomoci. Hodně štěstí.

Všechny hry v této rubrice jsou pouze pro starší 18 let!


Autor: Tomáš Vrána

  • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
100%
hodnocení
redakce
51%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(1.4 MB)
204130×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo