Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

3D Sex Villa – 3D Slut 2: RÁJ

18. 3. 2007 > FreeHry > Erotické

Nová, lepší a kapet vychytanější „erotická“ hra. To je 3D Sex Villa, která jde oproti svému staršímu bratříčkovi o poznáni jednodušeji nainstalovat a posléze i hrát. Co dodat? Snad jen – stahujte!

3D Sex Villa (3D Sex Villa + 3D Slut + 3D GoGo) je dosti podobná nedávno uveřejněné hře Virtually Jenna. Pod svou kontrolu dostanete ženskou a třeba i chlapa, v jedné místnosti, s nimiž si můžete dělat takřka cokoliv. Něžně i rychle, to už záleží na vás. Popisovat dále snad netřeba. K dispozici dostanete i nějaký ten vibrátor nebo jinou hračku, přičemž ženskou můžete vysvléci nebo s ní pokecat.

Co do grafického zpracování, jde o špici ve svém žánru. Grafika, zvuky i věrohodné animace dostanou snad všechny normální hráče :o). Háček ovšem i tentokrát vězí v demoverzi, neboť 3D Sex Villa je... minuta ticha... tradááá – demoverzí :-(. Nicméně za vyzkoušení rozhodně stojí a drtivá většina z vás mimo jiné starou verzi už určitě hrála – svědčí o tom číslo, jako jedno z největších zde na FH co se stahovanosti týče. Inu, tak stahujte dále...

UPOZORNĚNÍ: Všechny hry v rubrice Erotické jsou určeny pouze pro starší 18 let.


Autor: David Marák

  • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
80%
hodnocení
redakce
56%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 1000
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 32 MB

Ovládání je jednoduché, vše je vyřešeno myšákem.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo