Týden

Máme rádi experimentální flashovky. A vůbec originální a svěží tituly vůbec. Pokud jste rověnž jejich fanoušci, dnes si přijdete na to pravé.


Týden

Hned dva tituly si minulý týden odnesly hodnocení 90 %. K tomu je třeba připočíst hromadu dalších nadprůměrných her. Tak proč chodit ven, když můžete sedět u PC?


Týden

O tom, že flashové hry jsou v současné době velmi oblíbené, svědčí mnoho faktů. Mimo jiné i množství kvalitních kousků, které tentokrát převálcovaly klasické freehry.


Týden

Venku se už dá konečně chodit v tričku, tak proč toho neuyvžít? Protože pro vás máme další várkou těch nejlepší her z minulého týdne. Užijte si je.


Týden

Ratatata, bum, prásk, bum. Ratatatata! Ano, uplynulých 7 dní jsme všichni v redakci váleli flashovku Raze. Nebylo úniku.


Týden

Po dlouhé době se zase objevila adventura, která dokáže otřást nezávislou herní scénou. Ta ale není jediným trhákem uplynulého týdne.


Týden

Byl se k nám podívat podivný pád s číslem 47 vytetotvaným na hlavě. Moc toho nenamluvil, o to větší spoušť tu zanechal.


Týden

A jako akce, N jako ninja, S jako střílečka, P jako puzzle, H jako hokej, M jako mahjong, Z jako závody. A další jsou hned v zástupu!


Týden

Všichni milovníci série Command & Conquer mohou začít slavit, EA se minulý týden rozhodli uvolnit Tiberian Sun a jeho datadisk volně ke stažení!


Týden

Uplynulý týden se nesl ve znamení netradičních a logických her, které jistě stojí minimálně za povšimnutí.