Týden

Co se stalo za posledních 7 dní? Budovali jsme vlastní civilizaci, hráli si s dělem, večeřeli hvězdy, luštili osmisměrky a ti odvážnější z nás řídili trucky.


Týden

Poslední dny práznin můžete strávit u netradičního lyžování, brázděným evropských moří, vesmírnými souboji anebo třeba skládáním kostek.


Týden

Některé pohlavní nemoci si vyžadují drsnější zákrok, než-li je lékařská léčba. Popadněte samopal a vydejte se do nitra lidského těla na akční řež.


Týden

Hned dvě nové hry od Experimental Gameplay ukázaly, že má tento obrozený projekt stále co říct. Přesvědčete se sami.


Týden

Nemáte co dělat? Zkuste si podmanit celou fantastickou říši, projet se v Renaultu anebo třeba začít závodně boxovat.


Týden

Poker, komix z prostředí Warcraftu anebo střílečka s blondýnou v hlavní roli? Volba hry týdne je jen na vás, každopádně ale máte z čeho vybírat!


Týden

Hra týdne? Alien Swarm, bez debat! Najděte čtyři kamarády a prožijte s nimi kooperativní prádzniny plné řinčících zbraní a mrtvých mimozemšťanů.


Týden

Absolutní hodnocení 100 % u nás už dlouho žádná hra nedostala. Až minulý týden měl tu čest Spirit Engine 2. Vyzkoušejte!


Týden

Jestliže jste někdy litovali toho, že v naší armádě nemůžete sloužit u námočnictva, Navy Field vám to bohatě vykompenzuje. Zadarmo.


Týden

Nemáte co dělat? Začaly vám prázdniny a vy se nudíte? Hledáte nějaký kvalitní titul? Zahrajte si FIFU - zdarma a online.