Týden

Velký dům, třicet lidí, jeden škodolibý duch. Nejenže se u tohoto strašení nebudete bát, ale dokonce se u něj budete královsky bavit!


Týden

Je lepší osvobozovat Evropu od nacistů se svou vlastní jednotkou ostrých chlapců, než hrát si na sebevražedného teroristu?


Týden

Nešlo to. Vážně. Nemohli jsme uniknout. Coaster Racer jsou zkrátka proklatě návykové závody, o čemž se můžete sami přesvědčit.


Týden

Po sérii titulů se na freeware scéně objevuje další komerční přeběhlík. Tentokrát jde o výtečnou strategii MechCommander 2.


Týden

Už i nejčtenější kniha světa se dočkala své herní podoby. Že jste ateisté? V tom případě vyzkoušejte třeba"prasečí" akci PlasmaPig.


Týden

Game Access 2010, to nebyly jen počítačové hry a jejich tvůrci. Na své si přišel každý fanoušek moderních technologií, jelikož přednášky zasahovaly do nejrůznějších odvětví včetně 3D zobrazení, herního marketingu či způsobů vykreslovaní.


Týden

Nejprve bezplatné Dunegon & Dragons Online a potom jedna z nejočekávanějších českých freewarovek. To si necháme líbit!


Týden

Jako v legendárním Neverhoodu jsme si připadali při hraní Fun Sugar Rush. Pojďte si zavzpomínat s námi!


Týden

Populární MMO hry Lord of the Rings Online a NFS: World Online byly zproštěny měsíčních poplatků. Jednoznačně událost číslo jedna posledních dnů.


Týden

Kdo vyhraje souboj o nejoblíbenější hru minulého týdne? Budou to seriáloví Hrdinové, či sympatická malá žába?