Týden

Jste dokonalý stratég a váš kamarád zase zatvrzelý FPSkař? Vyzkoušejte onlinovku Battleswarm, která se stala hrou týdne. Nebudete litovat.


Týden

V minulém týdnu sklidila největší úspěch blondýnka Kellie následovaná obřím všežravým červem a tenisovým manažerem. Stačí si jen vybrat.


Týden

Spojte dohromady Facebooku,Portal, Super Meat Boy, Prey a ještě několik dalších podobných ingrediencí. Co vám vzejde? Reimagine: The Game.


Týden

Zapomeňte na všechny všední starosti, zatáhněte žaluzie, zamkněte dveře a vrhněte se po hlavě do vynikající flashové strategie Cursed Treasure Level Pack.


Týden

Oblíbené "lodě" přichází ve virtuální podobě. Odhoďte tužku s papírem a sedněte k počítači! Že vám to nestačí? Pak je tu výtečná rogue-like hra Transcendence.


Týden

Oblíbený televizní seriál se už dostal i na počítačové monitory. Tentokrát to bude v prohlížeči, 3D a navíc zcela zdarma.


Týden

Že jste ještě nevyzkoušeli skvělou parodii na Call of Duty jménem Dty Calls? Tak to musíte ihned napravit!


Týden

Chcete vědět, jak se z bezdomovce stane během pěti minut celebrita? Anebo byste rádi řídili bagr? V tom případě stačí říct jedno: hrajte!


Týden

Filmový hit Návrat do budoucnosti se dočkal herní podoby. Vy si ji nyní můžete zahrát zcela zdarma!


Týden

Jste příznivci strategické série The Settlers? V tom případě nesmíte minout zbrusu novou webovku coby nový přírůstek do této rodiny.