Týden

Chcete nějakou oddychovou hru, která vás zabaví v horku posledních dní? Vyzkoušejte Papas Freezeria, ve které si můžete udělat vlastní zmrzlinu!


Týden

Dlouho očekávaná akce TAGAP 2 je tady. Že jste ji ještě nezkoušeli? To musíte hned napravit, tahle dynamická střílečka vás dostane!


Týden

Opravdové olympijské hry sice začnou až za rok, nicméně vy se na ně můžete virtuálně připravit už nyní díky titulu Summer Games 2008.


Týden

Celý tento týden probíhá na FreeHrách Týden erotických her s těmi nejlepšími tituly, které jsou k mání zdarma.


Týden

Po čase se opět dostalo na titul, který od nás dostal hodnocení 90 %. Tentokrát jde o neotřelou arkádu Origami ve výborném vizuálním kabátku.


Týden

Sudden Strike 3: Normandy zdarma? Neváhejte a stahujte, tato hra je na poli strategií opravdový skvost!


Týden

Je libo netradiční flashovou adventuru v postapokalyptickém světě? Vyzkoušejte Skinnyho! A co takhle Farm Frenzy v monilu? Žádný problém, stahujte a hrajte.


Týden

Vy to ještě nevíte? Team Fortress 2 bylo uvolněno zdarma ke stažení! Tuto záležitost byste si rozhodně neměli nechat ujít.


Týden

Už dlouho se nám nestalo, aby se sešlo tolik nadprůměrných flashových her, navíc z různých žánrů. Proto neváhejte a všechny je hned vyzkoušejte!


Týden

Myšák Mitch a starý známý Crazy Frog - to jsou hrdinové uplynulého týdne, kteří se uvelebili na našich monitorech, respektive displejích mobilů.