Téma

Nové technologie, zákony, pravidla nás stále nutí přemýšlet, kam ten svět doopravdy spěje. Stejně jak se vyvíjí v oblastech kulturních a společenských, transformují se taky všechny druhy zábavy. Výjimkou nejsou ani freeware hry, za které v budoucnu možná i zaplatíme!


Téma

Byla to dřina. Přesto své slovo plníme. Slíbili jsme změny a tady je máte. Nenechte se však v žádném případě zmýlit. Rozhodně se nejedná jen o úpravu hlavní stránky. Přichystali jsme pro vás také tři hry zdarma každý den a... a překvápko, o kterém se dozvíte až uvnitř článku. Věříme, že vám vše ještě víc zpříjemní vaše každodenní návštěvy FreeHer.


Téma

FreeHry vcházejí do období plného změn. A k nim samozřejmě patří i oživení stabilní redaktorské základny. Zajímají vás freeware hry? Píšete rádi? Chtěli byste se trochu zviditelnit, vydělat na nový Mercedes či ohromit svou znuděnou přítelkyni? Piště na FreeHry! Nábor byl ukončen, děkujeme za váš zájem.


Téma

Freewarová scéna je rok od roku pestřejší. Stojí za tím především píle samotných vývojářů, kteří se neustále musí přizpůsobovat potřebám hráčů. V mnoha směrech se tvoření freewarových her může zdát nevděčné. Tým, kromě dobrého pocitu a jména, nezíská téměř nic. Je třeba neustále si opakovat, že bez práce nejsou koláče, i když se nakonec i třeba nedostaví ona tížená odměna v podobě placených zakázek od významných vývojových firem.


Téma

Brno opět hostilo největší setkání herních vývojářů z České a Slovenské republiky. A jaké bylo? Co nového přineslo? Stálo vůbec za to? Čtěte dále a uvidíte. Čeká vás také rozhovor s Martinem Procházkou o organizaci letošního GDS, novinkách příštího ročníku či o simulátoru Aquadelic. A mnohem víc!


Téma

Slibovaný Caesar 3 coby plná hra, obří preview Unreal Tournamentu 2007, Godfather nebo první česká recenze Rainbow Six: Lockdown. K tomu Sims 2: Open for Business, Ankh či slovenské překvapení Neverend. Únorové Doupě toho ale skrývá mnohem víc.


Téma

Další rok je úspěšně za námi. Jaký tituly zaujaly redakci serveru FreeHry.cz? Připravili jsme pro vás obsáhlý článek plný těch nejlepších akčních, erotických, závodních a jiných her, které v minulém roce na freeware scéně vyšly. A všechny si samozřejmě můžete ihned ZDARMA stáhnout!


Téma

Ať chcete nebo ne, dnešní den je řadou věcí výjimečný pro všechny lidi po celém světě – včetně vás. Dostal jsem nelehký úkol vložit tu výjimečnost nějakým způsobem do článku, jenž by oslovil každého čtenáře Doupěte a FreeHer a něco mu dal. Nuže, zde máte vánoční dárek v podobě trojice nejlepších rad, které dokáži hráčům nabídnout.


Téma

Prosincové číslo časopisu Doupě je plné vánočních dárků. Nejde přitom jen o plnou hru Korea: Forgotten Conflict alias "Commandos v lepší grafice a v češtině". Těšit se můžete na bonusových 116 stran, vánoční speciály, které vám poradí kde levně sehnat hry či hardware anebo také unikátní odhalení tajemství úspěchu českých vývojářů.


FreeHry na Invexu 2005

29. 10. 2005 > Magazín > Téma > 0
Téma

Co přinesl Invex letos? Jaké byly jeho změny a co nového jsme mohli vidět? Část redakce FreeHer se vydala do lovišť Brna, aby vypátrala veškeré tajnosti tohoto každoročního veletrhu. Viděli jsme neviděné, slyšeli jsme neslyšené a nyní se s vámi můžeme podělit o naše dojmy.