Téma

Veškerá politická uskupení, počínajíc skupinami extremistů a končíc prezidentem USA, se snaží propagovat své myšlenky a názory všemi možnými cestami. Dávno minula doba, kdy se lidmi manipulovalo pouze přes reklamní tiskoviny - dnes je v kurzu zviditelňovat se skrz počítačové hry.


Téma

První měsíc mého strašení v redakci se štítkem „šéfredaktor“ na mužné hrudi vyděsil všechny kolem. Ehm. A tak jsem se rozhodl vyděsit i vás, milí čtenáři a čtenářky. Copak se stalo v uplynulém měsíci? Kdo z redakce dostal padáka? Kdo byl nejslabší? A kdo nám vařil kafe? A kdo zase vychlastal ten rum, co jsem měl pod stolem?


Téma

FreeHry.cz nespí! Dnem i nocí pracujeme na ojedinělém projektu v ČR, který během pár měsíců rozjedeme naplno. Mezitím vás však nechceme ochudit o spousty vychytávek a změn, a proto jsme vám včera přinesli pár nových funkcí. Jimi ale rozhodně nekončíme, ba právě naopak. Je to teprve začátek - hluboké nadechnutí před ponořením do říše plné neznáma!


Téma

Rok se s rokem opět sešel a nastala proto vhodná doba pro zhodnocení toho loňského. Co přinesl na freeware scéně? Jaké hry byly nejlepší? Které pohltily redakci FreeHer? Připravili jsme pro vás obsáhlý článek, v němž určitě potkáte tu pravou... hru. zadarmo, hned a tady!


Téma

Nový rok pomalu klepe na dveře a s ním tentokrát i zbrusunový šéfredaktor. Váš oblíbený herní portál získává úderem dnešní půlnoci nové vedení. Kdo se postaví do čela redakce, jaké změny FreeHry čekají a také několik peprných drbů - to vše se můžete dočíst jedině v tomto článku.


Téma

Dneska máme před sebou pořádnou fušku. Musíme stihnout probrat co nejvíc z módů, postaviček, skinů, kreseb… Pojďme se podívat na jádro jedné malé, ale fascinující subkultury plné hiphopu a free nálady. Vítáme vás ve světě namalovaném pastelovými barvami, kde zní v pozadí rytmická hudba.


Téma

V týdnu od 9. do 13. října se v Brně konal již šestnáctý mezinárodní veletrh Invex. Jaké novinky na něm byly představeny? Proč by milovníci počítačových her měli zamířit i jinam než do pověstných pavilonů C a D? A stálo to vůbec za to? Přišel si odborník freeware scény na své? Čtěte dále...


Téma

Kdo by neznal božského Harolda Homeboye a jeho nekonečný sysifofský úkol. Harold se pokouší uniknout z díry a vyskákat si svobodu, bohužel na Zemi asi moc hřešil nebo se Bůh trošku překouřil. Podívejme se v dvojdílném obsáhlém článku na historii této slavné skákačky, na kulturu Věže, na lidi točíčí se kolem Icy Toweru a tak dále...


Téma

Po vydané recenzi na Steel Panthers: World at War vám přinášíme i podrobný článek. Článek, jenž si jako cíl stanovuje blíže seznámit hráče s touto velmi komplexní strategií, a poradit, jak si ji co nejvíce vychutnat. Prostě takový souhrn všech nejlepších tipů a triků, které budete potřebovat k tomu, abyste se stali mistry. Jdeme na to.


Téma

Dnes již legendární hra, která je více než pět let ve vývoji a před nedávnem postoupila snad již do finální verze. V české republice dosáhla hra neočekávatelného ohlasu, a tak se stalo i v zahraničí. Pojďme si tedy bulánky připomenout. Jak vše začalo, co je na nich tak návykového a také si povědět něco z bulánčí historie.