Téma

Můžete vzít krabici s figurkami, zajít do nejbližší restaurace, vyhledat si osamělého soupeře a vyzvat ho k duelu. Nebo také můžete sedět doma u počítače, stáhnout si nějakou z her, které zmiňuji níže, a začít drtit umělou inteligenci nebo i živého protivníka přes internet. Tak pojďme na to!


Zpověď redakce #3

1. 7. 2007 > Magazín > Téma > 0
Téma

Další díl redakční zpovědi se neponese v nejveselejším duchu, přesto ale uctíme památku zesnulému papírovému Doupěti. A že mnohým v redakci FreeHer bude chybět, o tom není pochyb.


Téma

Pokud vás zaujala naše nedávno vydaná recenze na America’s Army, a AA jste si snad nedejbože i stáhli a zkusili hrát, možná vám právě vydaný článek pomůže. Snaží se totiž poodhalit roušku tajemství a vysvětlit pár zdánlivě složitých principů.


Zpověd redakce #2

1. 5. 2007 > Magazín > Téma > 0
Téma

Další tematický týden je za námi, a tak jsme opět zpovídali sami sebe. Co si o strategickém týdnu myslí celebrita ***** ***** a kvůli kterým hrám chtěli všichni přestat pracovat? Zajímají-li vás tyto informace a pár dalších drbů z nitra redakce, čtěte dále.


Téma

V dnešním článku najdete srovnání současných poolových freeher, ale nejen to. Také vám nabídneme nakouknutí do pravidel kulečníku a krátký rozbor problémů při jeho převádění do virtuální podoby. Takže, pojďme to koulet.


Téma

Rádi budujete, plánujete a dobýváte? V tom případě u nás budete po dobu následujícího týdne jako doma – přichystali jsme totiž celých sedm dní narvaných všemožnými strategiemi, a to zejména RTS. Co z toho plyne? Čtěte dále!


Zpověď redakce #1

1. 4. 2007 > Magazín > Téma > 0
Téma

Další měsíc je úspěšně za námi, a tak nás napadlo jej celkově zhodnotit a přinést některé více či méně zajímavé postřehy. Zpovídali jsme proto sami sebe... a jak jsme se vůbec měli? Čtěte dále, opět se dozvíte pár peprných drbů.


Téma

Rádi programujete? Chtěli byste si vytvořit vlastní hříčku a máte plno nových nápadů, které byste chtěli do svého dílka zakomponovat? V tom případě si dávejte velký pozor- snadno se může stát, že vás někdo okrade. Ne o peněženku, ale o myšlenky…


Téma

Jaké že jsou nejvyhledávanější hry? Jaké jsou nejoblíbenější? Vskutku ošemetné téma. Ovšem při pohledu na statistiky stahovanosti, ba i hodnocení plyne jediné – erotické tituly jednoznačně vedou, jsou žádané a hrané. A proto jsme pro vás přichystali rovnou celý lechtivý týden. Čtěte dále!


Téma

Tenhle týden bude opravdu zvláštní. V redakci jsme se totiž rozhodli přichystat poměrně neotřelý program po dobu celých sedmi dní, který se bude vztahovat pouze na akční hry. Ovšem nebudou to jen tak ledajaké akční hry. Chcete vědět víc? Tak čtěte dále.