Téma

Poslední dobou se na freeware herní scéně objevují vskutku kvalitní kousky. Navíc jsou na obzoru velmi ambiciózní projekty, z nichž mnohé dokáží konkurovat svým komerčním sourozencům. Jeden by řekl, že hráči musí být v sedmém nebi, jenže ouha - oni totiž freeware scéně svou pozornost natolik nevěnují, tudíž ani neví, co se zde urodí. Proč? Inu, důvodů je hned několik...


Téma

Když odbila půlnoc a nadešel první den nového roku, redakce FreeHer po bujarých oslavách usedla ke svým počítačům a začala se poohlížet po těch nejlepších hrách, s nimiž jsme se mohli v uplynulém roce setkat. Tak které to letos byly? Čtěte v následujícím rozsáhlém souhrnu!


Téma

Konečně. Po hektickém shánění dárků a všeho vánočního svátky klepou na dveře a s nimi spousta volného času. Naplňte ho těmi nejlepšími hrami, za které nemusíte zaplatit ani korunu!


Téma

Dost možná si pozornější čtenáři všimli mé časté výtky směřující k soundtracku dané hry, na který autoři freewarovek velice často (a ke své vlastní škodě) zapomínají. Snad tedy i díky tomuto článku přibyde her naplněných bombastickými muzikálními momenty.


Téma

Je to přesně sedm let od založení FreeHer, za tu dobu prošel server nespočtem úprav a změn, nikdy ale ne tak velkými, jako nyní. Čeká vás nový design, sekční rozdělení, pozměněné uspořádání databáze her společně s vyhledáváním a mnohými dalšími novinkami! Čtěte dále!


PROFIL: 3Division

15. 8. 2007 > Magazín > Téma > 0
Téma

Není to tak dlouho, co jsme na našem serveru uveřejnili článek o tom, jak se posouvají hranice mezi komerční a freewarovou tvorbou. 3Division je jeden z původně amatérských týmů, kterému se splnil jeho „herní sen“- lidé z něj se stali plnohodnotnými profesionály…


Téma

Erotika má mnoho podob a dotýká se i her. Škoda jen, že mezi těmi freewarovými se dnes již náznaky lechtivostí hledají velmi těžko. Proč ale? Jaktože vychází tak malý počet freewarovek s podobnou tématikou a většina úsilí se přesměrovala k flashovkám? V následujícím článku jsme se pokusili na vyřčenou otázku najít odpověď.


Téma

Přinášíme vám článek o ojedinělém projektu z českých luhů a hájů. Podařilo se nám získat exklusivní informace a seznam her ohledně herní archy, která si klade za cíl zachránit před civilizačními a přírodními katastrofami zlatou výkladní skříň tuzemských i slovenských freewarových titulů. Pro více informací neváhejte číst dále!


Téma

Webové hry se za poslední dobu staly velkým fenoménem. Neustále narůstající počet fanoušku to jen podtrhuje. Existují tituly ze světa fantasty, různé sportovní manažery, sociální simulátory a tak dále. Často nebývá výjimkou ani několik lokalizací pro různé země světa, přičemž v následujícím článku jsme se rozhodli podívat na zoubek některým z nejzajímavějších kousků.


Téma

Přemýšleli jste někdy o tom, jak tenká může být hranice mezi freeware a komerčními hrami? A to ať už je řeč o stránce technické, nebo „obchodní“? Myslíte, že se pomyslná propast mezi těmito dvěma odvětvími herního průmyslu zvětšuje, nebo spíše zmenšuje? V následujícím článku jsme se pokusili celou věc přiblížit.