Téma

Zajímá vás, jak bude redakce FreeHer trávit letošní léto? To a ještě mnohem více vám prozradí červencová Zpověď redakce na téma „Co budete dělat v létě?“


Téma

Po minulém aprílově laděném vydání redakční zpovědi jsme si v našem redaktorském doupěti položili otázku spadající spíše do filozofického soudku. Jsou hry umění?


Tower Defense mánie

15. 4. 2009 > Magazín > Téma > 5
Téma

Tower defense je podžánr RTS strategií (často se skrývá i pod názvy TD, tower defence či věžovka), v posledních letech zažívá tento typ her nebývalý rozkvět. Nezávislá scéna chrlí jeden titul za druhým a i komerční sféra začíná nakukovat do tohoto zákoutí. Přitom jde o žánr relativně mladý, tak jak jej známe dnes se zformoval teprve v roce 2007. Pojďte se nyní podívat o co se vlastně jedná a co může hráčům nabídnout.


Téma

Jelikož je dnes takové krásné datum, rozhodli jsme si v redakci položit nějakou krásnou otázku. A že si všichni připadáme takoví krásní a veselí, i naše odpovědi budou krásné.


Téma

Invex se po osmnácti letech mění. Pro někoho je to krok správným směrem, pro jiného naopak úplná katastrofa. V redakci jsem se rozhodli vzájemně vyzpovídat a odpovědi vám nyní přinášíme.


Téma

Jaký byl rok 2008 co se týče freeware scény? Nestěžujeme si, ba právě naopak. Uvidíte sami.


Téma

Jaký byl rok 2008 co se týče freeware scény? Nestěžujeme si, ba právě naopak. Uvidíte sami.


Téma

Rádi byste vyzkoušeli nějakou kvalitní webovou hru, co vám vydrží dlouhou dobu, ale v těch hordách titulů si nemůžete vybrat to své? Nyní už nemusíte bádat, protože jsme se v redakci rozhodli sestavit žebříček toho nejlepšího, co vám může scéna browser her nabídnout.


Týden plný dárků!

23. 12. 2008 > Magazín > Téma > 0
Téma

Je zima... není zima... je zima... byla zima... nebyla zima... bude zima... nebo nebude zima? Při pohledu z okna se ani jedna z těchto možností nejeví jako pravděpodobná. Co je tedy dnes jisté? No přeci Vánoční týden na FreeHrách, který vám právě přinášíme.


Téma

Jaká je jedna z nejočekávanějších indie her letošního roku? Naplnily se všechny sliby a očekávání? Inu, přesvědčte se sami.